- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
0
Cucurella
Grimaldo
Sergio Gomez
oby nie popelnili tego bledu z Balde
1
@VeB10Ronnie Gomez nie zaczynał kariery na innej pozycji czasem? E. sprawdziłem i według Transfermarkt, to dopiero cały poprzedni sezon na LO. Nie pasuje do tej listy.
0
@Rewolucja123 w Barcelonie szans zaden z tej trojki nie dostal , tak naprawde
0
@VeB10Ronnie Miranda, Akieme
0
@Khajio Mirande pamietam , tego drugiego nie bardzo
3
@VeB10Ronnie Wciąż, Gomez nie zaczynał jako LO, więc do tej listy nie pasuje.
2
@VeB10Ronnie Bo nikt z tej trójki nie miał poziomu żeby grać w Barcelonie. Zresztą nikt z tej trójki nie jest nawet teraz dobry. Sergio Gomez ok świetne liczby ale to tylko liga belgijska to samo Grimaldo a Cucurella to jest zart ten transfer chłop jakby dalej grał w La Lidze to byłby wart 20 mln
0
@Emhyr Cucurella mysle ze spokojnie by sobie poradzil dzisiaj
1
@Emhyr oglądałeś Brighton w tamtym sezonie? Myślę,że nie skoro piszesz,że Cucurella nie jest dobry. Sergio Gomez jakby był słaby to też raczej City by go nie kupowało.
0
@Cholek18 No sorry ale jak na wahadle robisz jedną asystę i jednego gola to jest coś nie tak. Później grał w trójce to liczb nie robił ale miał być lewym obrońcą.
0
@Emhyr idac tym tokiem myslenia Iniesta....
TA w Liverpoolu wykreca fajne staty ale w defensywie dramat
0
@Emhyr liczb dobrych nie robił (asysty i bramki) ale jakby spojrzeć na wykreowane sytuację to na pewno już to wygląda lepiej. Bardzo dobrze też radził sobie w obronie. Na pewno lepiej niż nasz Alba. Myślę, że w Chelsea pokaże, że kawał z niego grajka.
0
@VeB10Ronnie Cucurela nie potrafi bronic geniuszu
0
@MarioVeB! napewno Alba umie ,geniuszu
0
@Cholek18 Jestem przekonany że jakby siedział w takim Villarrealu to nikt by się nie po niego nie zgłaszał. W Hiszpanii pełno jest takim zawodników jak przykładowo Alex Moreno który dla mnie jest kilka razy wyżej niż Cucurella a jego cena jest niska bo to La Liga. W PL zagrałby 10 meczów i już 50 mln
0
@VeB10Ronnie z tym, że Iniesta nie wykręcał dobrych liczb to trochę mit. Prawda jest taka, że miał całkiem sporo asyst, a i bramek też miał niemało.
0
@VeB10Ronnie Gdybyś spróbował pomyśleć to byś wiedział ,że gdy odchodzili mieli lepszych od siebie w drużynie Barcy.
Zresztą jestem ciekaw ile ich meczów na oczy widziałeś?
Ja Grimaldo z Uwagi ,że kibicuje Benfice prawie każy mecz
Nie jest to poziom Barcelony.
Z gomezem kolega Cie wyjaśnił ,a Cucu to wahadłowy do ustawienia którym Barca nie gra.
0
@MarioVeB! wyjasnic to sobie mozesz sam siebie tutaj :D nie mam czasu na twoje wypociny gosciu