- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1233 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1233 Culés
2
Widzę że ludzie tak Alby nie lubią że nawet jak Blade zagrał średni, że by nie powiedzieć słaby mecz to jest chwalony ;)
0
@PatrykBarca ale przecież zagrał bardzo dobry mecz.
2
@Janas11224 Tak. Zwłaszcza imponowal przyjęciem piłki czy gra na małej przestrzeni. I tymi stratami . Ale asysta ladna. Szkoda tylko że przy dośrodkowaniu spuscil głowę , zeszła mu piłka. A w sumie to nie szkoda....
0
@PatrykBarca zagrał dobry mecz, nawet jeśli nie wuzglednimy tej asysty do Lewandowskiego. W ataku był momentami zagubiony, szczególnie kiedy ktoś jescze pojawiał się w jego strefie. W obronie nie notował spektakularnych powrotów, ale był asekurowany. No i jednak trzeba powiedzieć, że asysta to jest jednak konkret.
0
@PatrykBarca XDDD możesz wyciąć to co powiedziałeś, wstawić nazwisko Alba przed asystą i okaże się, że pasuje jak ulał. Bo Jordi dokładnie tak grał ostatnim czasem. W obronie tragedia i sabotaż, na wyjebce po całości. A że asysta wpadła? To spoko, w końcu cyferki się zgadzają.
0
@panczo A ja się mu przygladalem uważnie i widać od razu że na ten moment to nie ten kaliber. Dramat jeżeli chodzi o rozegranie , tworzenia małej gry, operowanie piłka , przyjęcie . Dobrze jeśli chodzi o bieganie, podłączanie się do akcji , asekurowanie, przeszkadzanie. To jednak za mało na ten moment.
0
@Adamski69 Zgadzam się z tym że Jordi często zawodzil w obronie. Nie sądzę to sympatia. Ale Jordi w rozegraniu , zejściu do środka i asekuracji czy dawaniu zawsze opcji do zagrania z przodu jest wciąż dużo lepszym piłkarzem .
1
@PatrykBarca no to mam podobne odczucia i obserwacje, ja tylko miałem chyba w przeciwieństwie do Ciebie niewielkie oczekiwania co do Balde ;)
1
@panczo Tyle że tutaj każdy jest dobry byle Alba nie grał. Oczywiście wierzę że przy odpowiedniej liczbie minut chłopak do rozwinie. Ale czasu na eksperymenty nie ma....