- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1033 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1033 Culés
0
Witajcie, ja z tematem, który się tu chyba jeszcze nie przewijał, może znajdzie się kilka "oblatanych" osób w temacie. Na rynku są dostępne urządzenia, które przekształcają nieco starsze telewizory w zaawansowany Smart TV. Takie sticki proponują między innymi Google, Amazon, Xiaomi. Czy ktoś się orientuje, które z tych urządzeń jest najlepsze, najbardziej zaawansowane technicznie i najbardziej intuicyjne? Korzystalbym z tego głównie do aplikacji streamingowych jak Netflix, Disney+, HBO Max, czy Spotify, może YouTube.
Z góry dziękuję.
1
@LioMessi10 Google chromecast polecam :)
0
@Omoziu no właśnie pierwszy raz mi się to urządzenie przebiło i zaciekawiło, do tej pory byłem zdecydowany na Amazona :)
Ty masz to urządzono co tak zwisa na kabelku i jest takie owalne? Bo widziałem dwa produkty od Google i w sumie nie wiem czy się różnią
0
@LioMessi10 mam chromecast 4.0 i jestem zadowolony. Wszystko działa sprawnie i szybko. I fajny jest asystent Google w tym
0
@LioMessi10 ja popełniłem ten błąd i kupiłem tv bez androida, przez co dość szybko zacząłem się tym interesować. Finalnie wybierałem między Canal+ Box 4K a Mi Box 4K.
Wybrałem, Canal+ Box 4K. Dlaczego Canal+?
Ma 16 GB pamięci, Mi ma 8, do tego w grudniu był prawie o połowę tańszy od Mi Boxa, pozostałe parametry z tego co pamiętam raczej zbliżone, Mi Box ma chyba troszkę gorszy procesor o ile dobrze kojarzę.
Używam od grudnia i jest spoko z jednym niemiłym epizodem, akurat mi się trafiło, że oddawałem już na gwarancję bo coś z wejściem HDMI się powaliło jakoś po 6 miesiącach.
Dzisiaj raczej wziąłbym Mi Boxa ze względu na jego rozmiar i ceny się wyrównały.
0
@LioMessi10 chromecast jedyny sensowny