- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1556 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1556 Culés
1
Przewidywana cena prądu dla Francji. 30 krotność tego co z 2020r. Nie oszukujmy się ida ciężkie czasy. Tym lepiej można zrozumieć niedawne słowa Macrona o tym że czasy dobrobytu się skończyły
https://mobile.twitter.com/Jkylebass/status/1562799846758555649
4
@Kusco15 ja tego nie kumam. Francja elektrowniami jądrowymi stoi. Dlaczego tak rośnie prąd? Może czas zakończyć ten absurd oze? Jakieś licencję z dupy, giełdy
1
@Kusco15 Francja w 7% (!!!) polegała na gazie w miksie energetycznym, podczas gdy nie całość była sprowadzana z Rosji.
Więc co, tracąc kilka % z gazu, ceny prądu tyle procent w górę?
Z czego wynika to boom i z czego wynikają zapowiedzi tych ciężkich czasów. Co spowodowało te ciężkie czasy? Bo na pewno nie Francuskie embargo na rosyjskie surowce.
7
@Kusco15 Może byś wytłumaczył co oznaczo to 30 krotnie więcej niż w 2020 ? Bo chyba nie chcesz powiedzieć, że zamiast 50 euro za dwa miesiące Francuz zapłaci 1500 euro :)
4
@Kusco15 głowy państw i największych przedsiębiorstw będą teraz wchodziły na wyższy bieg w bawieniu się życiem zwykłych, szarych ludzi
1
@bartekvisca w 2 lata, a nie 2 msc, ale dokładnie to znaczy. U nas aktualnie x7
1
@DaPidejpi no tak, to teraz postępuje błyskawicznie. Prąd jako towar luksusowy, ciepła woda i ogrzewanie dla bogatych, samochody dla elity, a dla rządzących prywatne samoloty.
Dla plebsu jedzenie w proszku, syntetyki.
W tym kierunku zmierzamy, ale to tylko i wyłącznie za sprawą tych rządzących.
0
@Survier You'll Own Nothing and You'll Be Happy ;)
1
@Kusco15 jakiś fake francja jest najmniej uzależniona od rosj z uwagi na instalacje fotovoltaiczne w afryce i elektrowbie atomowe.Natomiast problem może byc z rzekami jak loara które są wyschnięte i są potrzebne elektrowni i wylączają reaktory i mogą prąd kupować z rynku zewnetrznego.Ale w europie jak zribią ize cena soadnir 6krajów ba morzu pólnocnym budują instalacje wuatraków na 150 gw.Teraz to jest etap przejściowy choć np taki oasożyt pis sabotuje oze i nie zapewniają podstawoqych surowców.Do wyborów mamy przerąbane.
0
@Kusco15 jeżeli to jest prawda i kapytaliści koniecznie chcą udławić się mamoną kosztem zwykłych obywateli no to Makron niech szykuję się na nowe arabskie uliczne fajerwerki
0
@tbas @Survier Gigantyczną susza plus to że gaz z Rosji szedł przez Niemcy, a nie chcieli przez interkorektory się łączyć z Hiszpanią.
0
@bartekvisca Nie bo rząd francuski zamierza wdrożyć osłony