- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1588 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1588 Culés
0
Robert został sprowadzony w jednym celu. On ma ładowac bramy a nie rozgrywac. Od rozgrywania jest Pedri Busi i Gavi.
A nawet w kwesti rozgrywania Lewy daje rade ba on samym swoim poruszaniem tworzy miejsce dla skrzydłowych. Tego nie zaoferuje ani Depay ani Auba.
Przestanmy kur wymagac od Lewego zeby był we wszystkim doskonały. Jego głównym zadaniem jest strzelanie bramek i robienie miejsca swoim ruchem dla Dembele i Raphinhy.
Poza umiejetnosciami czysto piłkarskimi Lewy moze zaoferowac duza wiedze w kwesti prowadzenia sie co dla młodych jest dosc istotne a o tym Depay i Auba nie za bardzo maja pojecie.
5
@Sulimo Lewandowski spokojnie da rade rozgrywać i będzie to robił. Swoim ruchem i wyjściem z pola karnego robi miejsce chociażby Pedriemu. Lewy nigdy nie był tylko lisem pola karnego. To bardzo nowocześnie grający środkowy napastnik. U Kloppa grał często na 10 a u Guardioli na lewym skrzydle. Trenerzy doskonale w nim widzieli umiejętności rozgrywania piłki. Zresztą u Nawałka gdy grał z Milikiem w ataku też bardzo często schodził do środkowej linii.
1
@Janiama idealnie to napisales .Zgadzam sie w 100% - pozdrawiam
2
@Sulimo no właśnie, przestańmy wymagać, ale i przestańmy na siłę mu dodawać. Bo ja mam od jego przyjścia wrażenie że co by nie zrobił to jest klasa światowa, nieudane zagranie piętą to IQ 200 a la Suarez, analizy że tyle robi na boisku bo... odgrywa do boku, albo pokazuje komuś żeby wyszedł na pozycję.
1
@shaun Nie tylko ty masz takie wrażenie. Niestety polskie media skutecznie potrafią obrzydzić Roberta takimi "newsami".