- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1655 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1655 Culés
0
nie wiem czy bylo
Stawiam ze Lewy konczy sezon z +30 bramkami w La Liga
Jesli omina kontuzje , to spokojnie strzeli 35 bramek
W calym sezonie bierze +40 lekko - to bedzie 8 lub 9 sezon z rzedu +40!!!
jesli chodzi o rok kalendarzowy ,to musi strzelic 24 bramki w 23 meczach ,by osiagnac 50 bramek w roku kalendarzowym
Mam nadzieje ze sie uda
1
@VeB10Ronnie Jak mu ktoś dogra na pustaka to może tyle strzelić.
3
@VeB10Ronnie Powiem Ci, że bardzo optymistycznie. Jak w lidze strzeli 25 bramek, to już będzie sukces dla mnie. We wszystkich rozgrywkach jest to w tej chwili wróżenie z fusów. W lidze przynajmniej wiesz, że na pewno jest te 38 kolejek. W lidze mistrzów równie dobrze Barca może odpaść po fazie grupowej (co już wielu użytkowników tutaj zwiastowało po losowaniu), więc jeśliby tak się stało, to strzelenie ponad 40 goli jest niemożliwe :)
0
@Danny Gaucho optymistycznie :D pewnie ze tak .Juz ma 4 bramki po 3 kolejkach
Gdyby nie slupek i poprzeczka mialby 6 :D szkoda tego pudla w pierwszym meczu
mysle ze da rade
0
@Danny Gaucho ja przewidzialem ze trafimy na Bayern w grupie ( jest gdzies w jednej dyskusji moj komentarz )
z grupy wychodzimy na 1-2 miejscu ,i predzej czy pozniej trafimy na PSG
wiem Danny , to jest LR , tutaj trener jest super w sobote , a w srode do zwolnienia :D
0
@VeB10Ronnie weź pod uwagę że takie "gdyby nie słupek i poprzeczka" to chleb powszedni, bo Lewy dużo okazji marnuje. Grunt żeby skrzydła dalej dobrze chodziły i kreowały mu sytuacje, ale też jestem zdania że 25 goli to będzie dobry wynik.
0
@shaun fakt marnuje , ale z tymi skrzydlami jest w stanie to zrobic