- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1298 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1298 Culés
3
Tak z innej beczki. Ostatnio wyszły przecieki ocen zawodników w FIFIE 23. Nie będę podawać wszystkich overalli graczy Barcelony ale szczególnie jak zobaczyłem kartę jednego z naszych piłkarzy to mało co nie zwymiotowałem.
Ronald Araujo będzie mieć w FIFIE 77 Tempa...
11
@ZwyklyKibicBarcy04, fifa to nieśmieszny żart jeśli chodzi o oceny zawodników. Nie ma to żadnego odwzorowania w stosunku do rzeczywistości. Jeden z najszybszych stoperów ligi z niecałym 80 tempa, nieźle
0
@ZwyklyKibicBarcy04 To dużo tempa.
@FCB_dimiC A co mieli mu dać 91? I tak jest szybki ;)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 co się dziwić? Powodem jest zła fizyka w grze, której nie chce im się zmienić. Przez to, że system ruchów jest jaki jest, obrońcy, którzy mieliby większe tempo, byliby zbyt nie do przejścia. Gdyby wszystko było dobrze skonstruowane, to mogliby występować częściej również obrońcy, którzy wyróżniają się szybkością biegu i przyśpieszeniem i statystyki nie byłby zaniżane.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 to i tak dużo tempa jak na srodkowego obroncę.
3
@Kgorecki2500 Nie ale mogli by mu dać chociażby 80+. Poza tym w porównaniu do takiego Militao (86 tempa) to taki szybki już nie jest. Boli mnie to bo wydaję się że Ronald nie będzie tak grywalną kartą na jaką się zapowiadał...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Oj tam. Ja i tak będę grać Ronaldem ;) Grać i tak nie potrafię więc będę zapewne sobie siedział w 10 lidze i grał takimi kartami jakimi chcę :)
0
@Kgorecki2500, tak, statystyki tempa powinny być lepiej dobierane. Przecież mają wgląd na to jaką piłkarz osiąga prędkość maksymalną. Nie przykładają się do odwzorowania jakości piłkarzy, ale za grę ogromne pieniądze by chcieli. Gdyby nie uzależniający tryb Ultimate to tak dużo osób by tego nie kupilo