La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1547 Culés

0

W pierwszej połowie Barcelona znacząco przeważała. Sevilla stworzyła tylko jedną, lepszą sytuację - strzał Rakitica na początku meczu (cała reszta była po spalonych). Najbardziej 'bolą' sytuację Kounde i Dembele (mogliśmy już prowadzić 4 bramkami, gdyby wybrali skuteczniejsze opcje).

xG = 0.56 : 2.56

Na plus zdecydowanie MaTS (wciąż utrzymuje najwyższy poziom prezentowany od początku sezonu, oby tak dalej). W pomocy musi zajść zmiana. Gospodarze mają tam zbyt wiele opcji do rozgrywania i zbyt dobrze kontrolują tą część boiska.

0

@Kengo znacząco to przeważala przez 20 minut . Przez pierwsze 20 minut nieistnieliśmy.

1

@ShawnC nie patrzę na dane okresy tylko na całość, groźne sytuacje i stworzone zagrożenie. Co z tego, że Sevilla przeważała przez 20 minut skoro stworzyła tylko jedną okazję, a my przez 25 minut ponad 5.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?