- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1811 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
164
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1811 Culés
38
Gattuso szuka chłopaka dla córki :D
18
@Worny On ma 24 lata, to dobra różnica :D
7
@Worny A co ma do tego, że córka ma 18 lat? Lato nie jest stary :D
0
@Kgorecki2500 Pewnie Toni za stary dla jej córki, w końcu aż 6 lat różnicy ;)
6
@Worny ma ktoś zdjęcie córki? Kolega pyta
Edit: kolega znalazł i mówi, że jest całkiem całkiem.
7
@Worny Czy ja wiem czy w tym wypadku to taka duża różnica? Pewnie te +/- 4 lata byłyby lepsze ale tragedii chyba też nie ma ;)
4
@Worny Ja mam prawie 23 a moja laska 18 :D idealne są takie różnice wieku.
@Kgorecki2500 Myśle że do 7 lat różnicy jest jak najbardziej spoko ;)
5
@Kondziubarca, wszystko zależy od wieku, w którym jesteś, bo gdybyś Ty miał 18, a ona 11 no to... :P
5
@Kgorecki2500 @Kondziubarca Wiecie panowie, może Gattuso uważa inaczej, ale jak szuka chłopaka w podobnym wieku dla córki to może Moriba jest wolny :D
5
@Worny Źle rozumiecie jego wypowiedź,chodziło o to,że jego córka ma 18 lat,co oznacza,że on jest ustatkowany,nie chce też krzywdzić swojej córki.Do tego jej wiek wskazuje na to, że on też ma swoje lata i to już nie czas na romans z młodym zawodnikiem Valencii.Gdyby nie to,to wziąłby Toniego, rzuciłby wszystko i wyjechał by z nim daleko.Naprawdę ludzie trochę więcej myślcie i nie bierzcie wszystkiego dosłownie,bo wychodzicie na głąbów.Trzeba czytać między wierszami
0
@Luciano99, Ty to masz niezłą wyobraźnię. Ewidetnie musisz coś podpijać z tych puszek, które zbierasz z ojcem
0
@Worny moriba to by nawywijał pewnie ładnie i Gennaro by za nim z widłami biegał XD