- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1878 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
161
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1878 Culés
0
Wybór środowego meczu zrzucam przede wszystkim na debiut Roberta Lewandowskiego w LM w barwach Barcy. Są ciekawsze mecze jak:
⚽Inter-Bayern
⚽Napoli-Liverpool
To ten wybór jest uzasadniony. Mam nadzieję, że jak Barca wpadnie np na RB Lipsk w 1/8 to nie puszcza meczu kosztem np Man.City-PSG.
0
@AmigoBlancos ale do tego meczu nie dojdzie.
8
@AmigoBlancos A my mamy nadzieję, że puszczą Barca - Lipsk. I prawidłowo kurła. Zamykam.
2
@AmigoBlancos
kup sobie Polsaty sport premium i nie będziesz miał problemu i dylematów
0
@AmigoBlancos a pokazali w tamtym roku Inter z Liverpoolem w 1/8 albo Chelsea z Realem w 1/4?
4
@AmigoBlancos zawsze mnie zastanawia dlaczego oczekujecie że telewizja publiczna będzie się kierowała przy wyborze meczu tym kto w nim gra.
Dla tv liczy się oglądalność a niedzielny kibic w Polsce będzie wolał obejrzeć Lewandowskiego grającego nawet w sparingu niż hit kolejki LM.
Niedzielny kibic nie ogląda co weekend ligi włoskiej ani niemieckiej. A jeżeli ktoś ogląda to zapewne ma wykupiony pakiet na LM i oferta TVP go nie interesuje wcale bo i tak wybierze Polsat.
Grupa docelowa TVP są więc osoby które nie oglądają co weekend meczu (jednego lub kilku). I tacy ludzie jeżeli mają się zdecydować na oglądanie meczu to będą woleli "swojego" Lewandowskiego niż Inter czy Bayern. Na tej samej zasadzie za tydzień może być w tv mecz Juve z Benefica bo tam gra Milik.
0
@AmigoBlancos A ja mam nadzieję na każdy mecz Barcelony w TVP ;)
1
@Kgorecki2500 myślę że to akurat mamy zapewnione :)
0
@Azi "Dla tv liczy się oglądalność a niedzielny kibic w Polsce będzie wolał obejrzeć Lewandowskiego grającego nawet w sparingu niż hit kolejki LM."
Całkowicie się zgadzam i moim zdaniem tak powinno być.