- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1032 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1032 Culés
6
Kuźwa ten Davies to mi wczoraj mocno zaimponował, jak szedł do ataku to od razu miałem atak paniki, bez kompleksów na pełnej piździe. Ta akcja jak zezłomował Semedo mocno mi w głowie siedzi xD. Szkoda że raczej nie do wyjęcia bo chętnie bym go przytulił, chyba że Balde sie rozwinie w tym kierunku co Kanadyjczyk.
17
@sebo939 magik - nawet jak fauluje w polu karnym to sędzia nie gwiżdże
1
@sebo939 A mi z kolei mega podobał się Sane, szkoda, że wcześniej się nad nim nie pochyliliśmy, bo mielibyśmy teraz mega skrzydłowego a nie bezjajecznego Raphinhę :/
2
@Ironman Na pierwszy rzut oka sam nie byłem pewny. Dopiero na powtórce dostrzegłem kontakt
@HighestInTheRoom Sane był lepszy od Raphini ale też nie był to jakiś mega występ, na jego korzyść działa fakt że swoją okazję wykorzystał w przeciwieństwie do naszych asów
0
@HighestInTheRoom Bezjajeczny Raphinha oddał dwa groźne strzały... Z realem wsadził okienko zza pola karnego. Co by było, gdyby miał jaja...
0
@AlexDark00 przedryblował kogokolwiek wczoraj?
2
@AlexDark00 Czy z tych jego dwóch super strzałów, były jakieś wymierne korzyści dla drużyny w postaci bramki lub asysty?
Nie.
0
@HighestInTheRoom A z Lewego były? Bezjajeczny ten Lewy wczoraj. Tak były korzyści i u Raphinhi i Lewego, zagrożenie jest zawsze na plus.