- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1583 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
CLS63AMG
14
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1583 Culés
2
Tymczasem Adobe prawdopodobnie kupuje Figmę za 20 mld $... Figma to program, który w doskonały sposób umożliwia Ci projektowanie interfejsów, stron, aplikacji etc. Aktualnie kosztuje 70 zł za miesiąc (dla np. freelancera), więc b. małe pieniądze. Podejrzewam, że po przejęciu przez Adobe wejdzie do pakietu za 300/400 zł. Niby spoko, bo wszystkie programy w jednym miejscu, ale i tak 3/4 czasu pracy spędza się na Figmie. Tak czy siak Adobe prawdopodobnie kosi konkurencję :(
https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-09-15/adobe-is-said-to-near-deal-to-buy-online-design-startup-figma
0
@macio_944 wielka szkoda, jestem wielki fanem Figmy. Szczególnie, że jest praktycznie w całości napisana w JavaScript
0
@GeneralXavi Dokładnie tak... szkoda.
0
@macio_944 to są momenty kiedy przegrywa wolny rynek i wchodzi kapitalizm z zakładki "wady". Zastanawiam się jak oni chcą łączyć i promować oddzielnie produkty adobe xd i figmę. Nie zdziwię się jak jeden projekt będzie stopniowo olewany. Ciekawe który ;)
1
@GeneralXavi Póki co powiedziałbym, że XD będzie olewany, gdyż praktycznie wszystkie topowe firmy i designerzy przeszli z XD na Figmę. Ale kto wie... Adobe może wszystko już teraz.
0
@macio_944
Programistów nie szkoda złodziei, na dzieci by dali bo sami nie majo
0
@GeneralXavi, a jakie znaczenie ma dla Ciebie to w czym dany program jest napisany i dlaczego akurat taka sympatia do JSa?
0
@FCB_dimiC bo go używam na co dzień i jestem pasjonatą :P Gdy tak potężne programy są pisane w JS, to się cieszysz tak, jakby wygrywała twoja drużyna. Szczególnie że JS został stworzony w całkowicie innych celach
1
@GeneralXavi, a to Pan jest programistą?