- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 968 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 968 Culés
14
Rosja traci nawet najblizszyh sojuszników Kazachstan, Serbia teraz Armenia. Potężny gracz szachów 5D Putin XD
Przewodniczący Zgromadzenia Narodowego (jednoizbowego parlamentu) Armenii Alen Simonyan:
"Stany Zjednoczone odegrały decydującą rolę w zawieszeniu broni między Armenią a Azerbejdżanem".
Oprócz tego szef MSZ Ararat Mirzoyan na zgromadzeniu ONZ krytycznie wypowiadał się o Rosji.
0
@Kusco15 Ale Armenia nie stała po stronie Rosji.
6
@MesQueUnClub96 Stałą głównie dlatego, że Ci obiecywali im obronę przed Azerbejdżanem, a jak widać nie umieli tego zrobić
0
@Kusco15 Rosja zwykle stała po stronie Azerbejdżanu.
2
@MesQueUnClub96 Nie. Coś Ci się pomyliło. Rosja i Armenią byli razem w OUBZ i zgodnie z umową Rosjanie mieli przyjść im z pomocą
7
@MesQueUnClub96 Nie. W tym regionie Turcja popiera Azerów, a Rosja Ormian.
@Kusco15 Serbia cos wiecej zrobila poza nie wyrażeniem zgody na utworzenie rosyjskiej bazy wojskowej na swoim terytorium i szkolenie swojej armii wedlug standardow NATO?
2
@Kusco15 i tak Chiny są najważniejsze globalnie, a te nie mogą pozwolić rosji zdechnąć
3
@NaFazieHitman USA są najważniejsze globalnie i to nie podlega dyskusji
0
@Survier jako sojusznik rosji tak? Jprd
1
@Ojciec5tkidzieci O to mi chodziło natomiast też ich prezydent powiedział, ze sa niezalezni i Rosja nie będzie za nich podejmować decyzji. Co prawda nie jest to zerwanie relacji ale brzmiało to na tyle chłodno, że nie są na pewno już takimi sojusznikami jak przed wojną. Była też wypowiedź Putina w której porównał sytuację Donbasu z Kosowem i serbskie gazety pisały, że Putin sprzedał Kosowo za Donbas