- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
2
Na twitterze "ptaszki ćwierkają", że Xi Jinping miał zostać aresztowany i odsunięty od zwierzchnictwa nad chińskimi siłami zbrojnymi.
Źródła słabe, także na 99% fake news. Ale fake newsem na pewno nie jest fakt, że w Komunistycznej Partii Chin jest silna frakcja anty-Xi.
0
@barcelonaLM Potencjalnie dobra czy zła wiadomosc?
1
@Sulimo chyba nikt nie jest w stanie teraz tego stwierdzić.
0
@Sulimo jeśli przez ten czas nie mieliśmy żadnej wojny to znaczy, że było stosunkowo okej. A teraz w partii KOMUNISTYCZNEJ wyłania się frakcja, a w partiach lewicowych zawsze jest tak, że ci najbardziej radykalni twierdzą, że ci obecni są za mało radykalni, więc można się domyślać, że mogą to być szaleni ludzie.
3
@Sulimo Zależy. Xi Jinping to imperialista, podobny do Putina. Także prowadzi szkodliwą politykę zero-COVID, która osłabia chińską gospodarkę. Chiny miały w ciągu kilku lat zastąpić USA na pozycji lidera PKB, ale od jakiegoś czasu nikt nawet nie rozważa takiej możliwości. Pytanie czy zamach stanu miałby doprowadzić do zmiany polityki wewnątrzkrajowej, ale utrzymania agresywnej polityki międzynarodowej, czy też nastąpiłaby próba uratowania relacji z Zachodem
2
@Survier no nie do końca. Przecież w ZSRR było tak, że każda kolejna frakcja, czy to był Stalin, czy Beria, czy Chruszczow, czy Breżniew, czy Gorbaczow, czy inni, to każdy kolejny był łagodniejszy. U nas też tak było. Następowało poprawianie się w aspekcie "zamordyzmu". No...może Stalin tutaj akurat zrobił wyjątek hehe.
także wiesz...tutaj jednak może być tak, że zostanie obalony imperialista, a wrócą czasy 93-2013, gdzie Chiny naprawdę rozwijały się kapitalnie i w miarę "szanowały" swoich obywateli.
Także..zobaczymy. Oby przede wszystkim obalono Putina. nie mia miejsca na takie zachowania...