- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1643 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1643 Culés
0
No coś tam umie ten Djokovic. Coś czuję, że zrobi fajną karierę. Jest potencjał na +20 Wielkich Szlemów
1
@P33ck A tak serio to jest obecnie potencjał nawet na 30.
0
@TheNekro94 Na 30 to już raczej nie ma szans, ale 25 szlemów wydaje sie być w zasięgu Djokovica.
2
@TheNekro94 I tego mu życzę
2
@Barcanajlepszyteam Szanse są. On jest w stanie przez 3 lata wygrać z 9 szlemów.
0
@TheNekro94 Ciekawe ile Iga wygra. Przydałoby się przyszłym roku wygrać wreszcie AO i obronić RG.
0
@TheNekro94 Oby tak było, ale nie wiadomo jak to będzie z dopuszczeniem Djokovica do gry. W tym roku już przecież dwa szlemy przegapił.
1
@Barcanajlepszyteam Trochę to słabe, że największemu tenisiście w historii blokują możliwość gry przez śmieszne obostrzenia. No ale cóż. I tak mimo przeciwności jeszcze się nawygrywa i zostawi w tyle i Rogera i Nadala.
0
@Barcanajlepszyteam w Australii to już niemal pewne, że zagra. Teraz tylko w US - a tam pewnie przez rok rozluźnią te restrykcje.
0
@TheNekro94 I tego mu życzę :) A Djoko już w pewnym stopniu ,,wyrolował" tych, którzy się szczepili, żeby mogli grać w turniejach. Wygrał Wimbledon nie będąc zaszczepionym, gdzie inni wylecieli z gry chociaż się szczepili :)
1
@Barcanajlepszyteam on ma też na ten moment top zdrowie - też ten rok z taką małą liczbą turniejów to może wcale źle się nie odbić, a wjedzie na większej świeżości w kolejny sezon.
Może jeszcze parę lat pograć.
0
@mekston I oby tak było, że będzie mógł zagrać.