- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1295 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1295 Culés
6
Wczoraj z dziewczyną skończyliśmy oglądać „Better Call Saul”.
[MOZLIWE SPOILERY]
Ja pierdziele. BCS to serial mistrzostwo. W naszej ocenie BB i BCS to są arcydzieła, ale BCS jednak jest ciut lepsze. „Zadzwoń do Saula” jednak jest bardziej dojrzalsze emocjonalnie, ale to raczej wynika z tego, że producenci mieli już doświadczenie wyrobione przez BB i ogólnie ten serial pokazuje więcej relacji niż w przypadku serialu o Walterze.
Saul, z Kim, Chuckiem, Howardem.
Mike, z synową i wnuczką
Nacho, z ojcem
Rodzina Salamanca
Ciężko nawet zebrać myśli, żeby skleić jakiś opis. Ten serial jest po prostu zajebisty i wątpię, żeby jakakolwiek produkcja pobiła Breaking Bad i Better Call Saul. Dwa najlepsze seriale. Poezja.
Zakończenie BCS tez zajebiste, chyba najlepsze jakie mogłoby być.
Nawiąże do Waltera z BB. To jaka to jest postać to każdy wie. Zajebiscie opisana i przedstawiona, ale dobitnie oba seriale pokazały jakim był frustratem i amatorem, kim na prawdę był. Wszystko rozpieprzylo się właśnie przez to ze stał się prawdziwym sobą. Gdyby nie Saul to po krótkim czasie zostałby odstrzelony, albo zamknięty - taka prawda. Tez to jaki na prawdę był Heisenberg pokazuje scena z ostatniego odcinek BCS gdzie powiedział do Saula „od zawsze taki byles” czy coś takiego.
Cale uniwersum to jest top topów. Szacun dla Goulda i Gilligana!
Moje top 3 postacie z całego uniwersum:
Lalo Salamanca
Mike
Saul
1
@DaPidejpi Lalo najlepsza postać w całym uniwersum zdecydowanie.
1
@skubi99 dokładnie tak. Klasa, szyk i ten meksykański styl