La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 909 Culés

15

To był chyba ten dzień, kiedy było apogeum naszej estetyki gry. To jak Barcelona grała od końcówki zimy 2015 po końcówke zimy 2016 to jest niebywałe. Enrique napisał na nowo kod "DNA Barcy". Połączył tiki takę z grą z kontry i dzięki MSN - graliśmy niezwykle finezyjnie w ataku.
To było coś pięknego po prostu.

14.02.2016.
W drugiej połowie tego meczu ja byłem wbity w fotel i szczęka sięgała podłogi.
Celta próbowała, grała, walczyła, ale to Barcelona grała spektakl:


@arasz1819 @mekston @barcelonaLM @tomek8756 @Kgorecki2500 @macio_944 @Comentateiro @Colon @Bykunn @Arkon
Oby Barcelona Xaviego napisała kolejny akt i grała równie pięknie i skutecznie jak tamta Barcelona.

5

@michal26 Takiego trio jak MSN w napadzie to już nie będzie.

7

@michal26 to fakt, że Lucho stworzył coś nowego, ale tez dlatego, że ta wg mnie najpiekniejsza Barca się już lekko zużyła. A mam na myśli tę poezje z czasów Pepa. Tamte mecze są kwintesencja piłki, naszej historii, sławnego DNA i radości z kopania gały. Były świetne mecze za Rijkaarda, za Lucho czy nawet później, ale dla mnie zawsze już chyba Barca Pepa pozostanie ideałem.

5

@arasz1819 wiesz...ja chyba jednak wolę Barcelonę Enrique. Była bardziej kompletna. Mieliśmy wszystko. W każdej formacji kozacy, szeroka ławka, piękny styl...wygrywaliśmy też bez żadnych kontrowersji, czego ani razu się Pepowi nie udało.
Wg mnie Pep zrewolucjonizował futbol i nasz klub. Dał podwaliny pod dalsze sukcesy i rozwój. Szkoda, że po Enrique przyszedł ten marazm..

4

@michal26 Xavi jest na dobrej drodze żeby zrobić jeszcze coś innego i pięknego. Historia jest fajna, nostalgicznie powspominać, ale najważniejsze co przed nami. I tu też duże uznanie dla zarządu z Laportą na czele, bo sprawili, ze ma warunki żeby tworzyć. To się musi udać.

1

@arasz1819 "Xavi jest na dobrej drodze żeby zrobić jeszcze coś innego i pięknego."
To musi sie spieszyć, bo zostały mu 2 miesiace pracy w Barcy. Taki werdykt wydała wyrocznia @Comentateiro :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?