- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1078 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1078 Culés
0
korzystaliście z takich siatkowych myszy?
https://www.morele.net/mysz-spc-gear-lix-spg051-5941891/
https://www.morele.net/mysz-genesis-krypton-555-nmg-1839-9518534/
0
@Transu96 Tak są super, jeżeli lubisz lekkie myszki. Sam używam Gloriousa O https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/myszy-komputerowe/myszki-uniwersalne/mysz-glorious-pc-gaming-race-model-0-biala-matt-1
0
@4drian0 a są takie bez bocznych przycisków? ;d
1
@Transu96 Dwa boczne przyciski to już chyba standard w myszkach ;D
0
@4drian0 robią zwykłe nadal
0
@Transu96 Mam dwie HyperX Pulsefire Haste. Długo miałem zwykły myszki jakieś od Razera i bylem sceptyczny co do tej nowej mody, troche mi się to wydawało fanaberią i nie byłem przekonany czy to wgl wytrzyma użytkowanie normalne.
Ale musze powiedzieć że po kilku miesiącach użytkowania jestem mega zadowolony. Już rozumiem czemu ludzie tak kochają to ultra light.
Do tego ten HyperX jest w porównaniu do moich starszych myszek tak super wyprofilowany i kabel jest tak leciutki (nie chciałem bezprzewodowych) że naprawde korzysta się cudnie.
No i wisienka na torcie co w sumie teraz chyba jest już standardem - wbudowana pamięć. Ustawiasz raz i możesz wywalić te durne programiki które mnie zwykle wkurzają. Razer mnie do szału doprowadzał tym że trzeba było się zawsze zalogować żeby normalnie korzystać z myszy.
0
@Transu96 W takim razie nie rzuciły mi się takie w oczy od dawna. Ja sobie nie wyobrażam korzystać z przeglądarki klikając w strzałki do tyłu i do przodu. Takie przyciski w myszce są w uj wygodne. To kwestia przyzwyczajenia.