- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1465 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
7
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1465 Culés
7
Powiem Wam coś jako człowiek szczęśliwy i spełniony pod każdym względem. Za dużo emocji i nerwów mnie to kosztuje i chyba powinienem sobie zrobić odwyk od meczów Barcy, ale znając siebie tego nie zrobię, bo najzwyczajniej w świecie nie potrafię. Chodzi mi o to, że jako 40 latek bardzo przeżywam te mecze i wkładam ogrom emocji i niepotrzebnie przeklinam przy dzieciakach. To nie jest dobre. Niemniej jednak ludzie, którzy mnie otaczają muszą zrozumieć (i w większości kumają), że kibicowanie takiemu klubowi jak FC Barcelona, to coś więcej niż normalna konwersacja. Tutaj są emocje, tutaj są krzyki, tutaj jest wrzask, tutaj jest mecz BARCELONY! Moja żona niejednokrotnie mi mówi, że wychodzi moje prawdziwe ja, kiedy oglądam mecze Barcy... Ma rację. Nie można tego opisać słowami jak bardzo dla co poniektórych jest to wazny mecz, kiedy Barca gra z Realem Madryt...
5
@MichalZZZ wiesz ze mam podobnie za dużo psychicznie to kosztuje jakoś
1
@Dawidfcb1998
No to nie jestem sam w tych emocjach. Dzięki kolego.
1
@MichalZZZ Najgorsze jest to że my się spinamy, jeśli Barca przegra mecz wkurzeni chodzimy, a taki Busquets, Pique, Alba czy Roberto wrócą se zadowoleni z siebie do domu...
1
@MichalZZZ Ja przestalem sie tak przejmowac odkad prowadzil na Valverde. Bylo zynajmniej widac, ze zawodnicy maja wyjebane. Po przyjsciu Xaviego i dzieki takim zawodnikom jak Araujo, Gavi, Pedri czy Lewy nabralem nadziei na lepsze jutro. Okazalo sie, iz wciaz mentalnie jestesmy przegrywami a Xavi to nie jest trener na ten poziom.
Przynajmniej jak na razie.
0
@MateuszGotowka99 Do domu? Do palacu.