- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1525 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1525 Culés
3
"Skandalem zakończył się mecz piłki nożnej w legnickiej klasie okręgowej. Gdy piłkarz gości Martins Ekwueme zwrócił sędziemu uwagę na rasistowskie okrzyki grupki kibiców, usłyszał: "Nie gadaj, tylko graj. To nie jest ekstraklasa". A gdy sam nazwał obrażających go kibiców "wieśniakami", sędzia pokazał mu czerwoną kartkę i wyrzucił z boiska"
Ot taka polska liga okręgowa :)
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/kibice-wyzywali-go-od-czarnuchow-gdy-odpowiedzial-dostal-czerwona-kartke/svntykc
3
@Kidd no i słusznie go wyrzucił :)
3
@Kidd zachowanie kibiców poniżej wszelkiej krytyki (typowe wieśniaki i buraki), ale sędzia w tej sytuacji miał rację, że napomniał, a w konsekwencji wykluczył zawodnika.
"To nie kibice wyrzucili mnie z meczu, tylko sędzia. Mam do niego o to pretensje, bo to on powinien panować nad wydarzeniami na boisku — powiedział Martins"
Zawodnik jeszcze do sędziego ma więcej pretensji niż do kibiców. Sędzia nie jest odpowiedzialny za zachowanie kibiców. Jedyne co mógł zrobić to poprosić kierownika drużyny o interwencję, ale też nie może od niego oczekiwać, że zrobi porządek z kibicami. Po meczu powinien być sporządzony raport (który i tak Związek pewnie miałby w dupie, bo się takimi rzeczami nie przejmują) i tyle. Dlatego bardzo dobrze, że sprawa została nagłośniona i mam nadzieję, że konsekwencje tego zachowania poniesie klub, a nie sędzia.
0
@Kidd Czyli co miał zrobić sędzia? Pokazać czerwone kartki kibicom?