- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1625 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
10
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1625 Culés
6
Jak nisko upadła Barca jako klub że nawet piłkarze w szatni oglądają i muszą liczyć na klub z Czech który ma mniejszy budżet niż Raków Częstochowa.
0
@Emhyr Mniejszy budżet jak kluby Polskie, które w LM grają raz na 20 lat, a ile razy grała sama Viktoria? Bo już Pradze nie wspominam.
0
@daniel32778 No i co z tego zobacz jak to w ogóle brzmi. FC Barcelona musi kibicować Viktorii Pilzno żeby wygrali z Interem którym sami nie wygrali dwa razy. Przecież to jest żart.
0
@Emhyr głupoty gadasz. Remis w Mediolanie nam się należał jak psu buda i dziś inaczej byśmy rozmawiali
0
@Emhyr Graliśmy źle bo trafił nam się bardzo duży dół formy, co nie zmienia faktu, że nie musielibyśmy się dzisiaj aż tak spinać, gdyby nie wał sędziowski z pierwszego meczu z Interem gdzie powinien być karny i czerwona kartka dla typa, który w drugim meczu wpisał się na listę asystentów.
Jedna sprawa, że my powinniśmy grać dobrze, druga że rywal też nie grał dobrze a my przewaleni przez sędziów musimy liczyć na jakiś Czechów.
0
@Emhyr Wspomniałeś o Polskim klubie, a ja się śmieje z tych Polskich klubów, bo od 25 lat, tylko raz grały w LM.
0
@Ksavix @Tasde jakby dobrze grali to nawet sędzia by nie dał rady przekręcić.
0
@Emhyr Ta logika donikąd nie prowadzi. Jakbyśmy strzelili im 10 bramek a sędzia by wszystkie niesłusznie anulował, to też można powiedzieć że mogliśmy wbić 15?
W piłce nie zawsze trzeba grać na 100% potencjału żeby wygrać mecz, sędzia natomiast nie ma prawa się mylić, zwłaszcza w tak ordynarnych momentach i posiadając do użytku powtórki wideo.