- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
1
Nie jest fanem fachu trenerskiego Xaviego, ale muszę przyznać, że podobają mi się jego reakcje na złe zagrania naszych zawodników.
Wczoraj mieliśmy starego dobrego MATSa z wybijaniem piłki po autach. To jest to co ci napisałem @Emhyr , gdy pisałeś że MATS to taki człowiek o stalowych nerwach, który się nie ugina.
Oglądając mecze często rozkładam ręce, patrząc na 0 IQ zagrania niektórych zawodników.
Widać, że Xavi bywa potężnie wku*wiony w takich sytuacjach niedokładności, niewymuszonych błędów, zagrań na ślepo.
Widać, że jest świadomy i widzi, że nie funkcjonuje to tak jakby chciał, więc pozostaje jedynie wierzyć, że uda mu się doprowadzić to do stanu w którym nie będzie musiał się tak denerwować, bo chęci akurat odmówić mu nie można xd
1
@Survier Patrzenie przez pryzmat wczorajszego meczu na piłkarzy i ich formę jest nie na miejscu. Ten mecz był o nic każdy wiedział że oni tu wyjdą bez ambicji bez skupienia bez niczego bo oni przegrali to LM 2 tygodnie temu. Już jak sam mecz się zaczął to było widać że im się nie chce bo zaangażowania nie było żadnego. Tam nikt się nawet nie denerwował bo i tak odpadli.
0
@Emhyr to skoro tak na luzie podeszli to dlaczego MATS zachowywał się jak w przypadku naszych największych kompromitacji?
Ja tam luzu u nikogo nie widziałem.
1
@Survier Więc Mats zawalił przy każdej z bramek a nie Bellerin np? xD Nawet Mila powiedział że Mats chce rzucić piłkę do kontry a wszyscy stoją. Po co na niego zrzucasz winę jak oni sobie tylko stali i czekali na gwizdek
0
@Emhyr nie zrzucam winy. Mówię o potężnym wku*wie Xaviego, po co raz to kolejnym wybiciu MATSa