- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1431 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1431 Culés
12
Odnoszę wrażenie, że u nas największym problemem nie jest brak pomysłu na mecz i złe przygotowanie taktyczne, tylko bardzo duże wahania formy kluczowych zawodników. Śmianie się z koła fortuny formy Dembele nie jest przypadkowe. To samo tyczy się innych zawodników, czy to Fatiego, czy Raphini, czy nawet diamentów w postaci Gaviego i Pedriego (choć ten akurat ma formę najrówniejszą).
To też jest zadanie sztabu szkoleniowego i nie jestem do końca pewien czy tutaj w 100% wykonują dobrą pracę. Ale piłka to gra detali i o ile odmienne byłyby teraz głosy gdyby taki Dembele zamiast się zakiwać, to podał celnie do lepiej ustawionego partnera, a Fati zamiast zaryć w ziemię w I połowie to dobrze uderzył w piłkę.
Jak dla mnie to nie jest kwestia taktyki, czy braku pomysłu, czy nawet przygotowania fizycznego. Jest to kwestia formy i bardzo dużych wahań. Wynika to pewnie po części z młodości u niektórych, ale tutaj sztab musi włożyć jeszcze więcej pracy by to się polepszyło.
5
@macio_944 i weź też pod uwagę urazy, które z jednej strony utrudniają ustabilizowanie składu, a z drugiej utrudniają zarządzanie formą piłkarzy (trener nie może sobie pozwolić by kluczowy piłkarz planowo odpoczął bo nagle jego kolega łapie kontuzje i np. taki Busi czy wcześniej przez jakiś czas Garcia muszą grać wszystko).
Przy czym wydaje mi się, że to problem ogólny związany z mistrzostwami świata i ściśnięciem liczby spotkań, które normalnie powinny być rozgrywane do końca roku, a nie początku listopada.
0
@macio_944 mi to sie wydaje ze naszej pomocy po prostu jaj brakuje, sytuacja jak Valencia stala 3ema obroncami i kolejno Fati wybiegal zza plecow nie dostal pilki, potem lewy i na koncu dembele doskonale to obrazuje