- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1559 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1559 Culés
30
Czyli tak, jak przegrywamy, to przez Xaviego, który się ośmieszył taktyką, a raczej jej brakiem, a no i dlatego że trener przeciwników go zjadł taktycznie. A jak wygrywamy, to dzięki indywidualnościom. Dobrze rozumiem?
41
@Nano22 nie. Jak wygrywamy to rywal jest słaby
1
@Nano22 Nie dzięki indywidualnością tylko dzięki Lewandowskiemu,reszta się nie liczy.
0
@Nano22 nie. Jak przegrywamy to przez błędy indywidualne obrońców, kontuzje, błędy sędziowskie, a jak wygrywamy to dzięki geniuszowi Xaviego.
1
@Nano22 Jak wygrywamy to rywale mają wywalone w mecze i po prostu nie chce im się grać.
2
@Nano22 Nie widzisz tego, że to co napisałeś w 1 zdaniu jest spójne, a wręcz porażająco logiczne?
Można śmiało powiedzieć, że Barca jest typowym zespołem indywidualności, które grają według słabego planu taktycznego, prowadzonym przez przeciętnego trenera.
Na przeciętne zespoły to starczy, na zespoły z jakością nie i to się potwierdza. Nawet wczoraj słabo grająca Valencia, z prymitywnym planem, o mało Barcy nie powstrzymała.
To wszystko nawet by nie miało znaczenia, ponieważ Barca ma świetny bilans w lidze, a słabsze mecze się zdarzają.
Przypomnij sobie Argentynę z MŚ 2010 prowadzoną przez Maradonę. W fazie grupowej sielanka i dominacja, ale każdy przytomny widział, że Argentyna gra piłkę opartą o indywidualności bez jakości taktycznej. Przyszedł mecz z Niemcami, rywal z pomysłem i jakością i Argentyna dostała 0:4.
Xavi jest na pewno lepszy trenerem niż Maradona, ale ogrywanie rywali z La Ligi, nie powinno przesłaniać rzeczywistości. To chyba najsłabsza liga od lat. Jak wyjaśnić to, że Real i Barca nie grając wielkiej piłki objeżdżają konkurencję jak chcą.