- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Sulimo
7
A jutro blisko 40 stopni.Kur mac. Dzis ze 4x prysznic brałem... Dajcie kuzwa deszczu z tydzien...
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
6
Martinez póki co świetnie w United, Argentyna może mieć skałę obok Romero/Otamendiego.
Cieszy to,że przed Mundialem z formą wystrzelił Enzo Fernandez o którego śmiem twierdzić,że w najbliższej przyszłości będę się biły Top zespoły.
Obrona wygląda bardzo solidnie: Molina/Foyth- Romero/Medina- Otamendi/Martinez-Tagliafico. Plus tacy zawodnicy +Senesi/Quatra/Baleri/Perez ale nie wiem,którego z nich powoła.
Pomoc tu było kilka lat temu przeciętnie a teraz prezentuje się również solidnie: De Paul+Lo Celso+Pardes. Ewentualnie Enzo jeżeli będzie w takim gazie to może zająć miejsce w podstawowej 11. Bardzo dobrze radzi sobie Mc Allister w Brighton + jest jeszcze Guido i Papu.
Napad? Tutaj nie ma co wspominać bo od lat jest to najlepsza broń Argentyny.
Vamos Albicelestes!
0
@Sysia11 te skrzydla w obronie jednak nie sa nie wiadomo jak rewelacyjne, ale tak ogolnie solidna ekipa. Pytanie czy solidnosc w polaczeniu z geniuszem Leo wystarcza.
0
@mekston Moim zdanie ta drużyna się dopełnia i stanowi jedność.
Myślę,że póki co chyba mają najrowniejszy skład a zawsze u nich tego brakowało. Plus widać u nich ogromną chęć i biegają jak szaleni a dodatkiem jest to,że dzięki wygraniu Copa zeszła z nich presja,która ciazyła przez wiele lat.
Boski Diego będzie czuwał.
0
@mekston Oni w 18 na Mundialu prawie Francję pykneli,gdzie byli w ogromnym kryzysie.
Teraz myślę,że nie będę mieli takiego ciśnienia bo po ok. 30 latach wygrali w końcu trofeum.
Jak był mecz z Włochami to widać było pressing i wszystko co najlepsze.
Liczę na to,że Diego będzie nad nimi czuwał.
Mam takie wrażenie,że Boski Diego odkąd zmarł to wstawia się za Argentyńczykami bo wszystko im wychodzi i grają naprawdę super.
0
@Sysia11 z tym prawie pykneli to bez przesady. Przez chwile prowadzili ale Francja wyszla na 4-2 i byla bezpieczna.
Jeden mecz i odpadasz ale zobaczymy. Moze byc ze jednak w koncu przyjdzie koniec ich passy wygranych a na ms o to nietrudno (wiemy ze ile na euro nawet bylo konkursow karnych ktore decydowaly). Poziom pomiedzy top repkami jest zblizony
0
@Sysia11 Najlepszą bronią Argentyny atak no tym mnie zaskoczyłaś, to raczej solidną grą w obronie do czegoś dochodzili, właśnie jak mieli legendarny skład z 6 napastnikami z dorobkiem +20 zaliczyli najgorszy mundial tego stulecia.