- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1299 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
169
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1299 Culés
8
Lata mijają, dopiero 25 lat na karku a z roku na rok w święto zmarłych przybywa mi grobów do odwiedzenia moich rówieśników czy ludzi młodszych. Każdy leży tam przez depre albo narkotyki. Ech człowiek se to przypomina wszystko w takie dni
1
@Janas11224 To gwarantuję Ci, że gdy osiągniesz mój wiek (niewiele przed 50), tych grobów do odwiedzania i zmarłych do wspominania przybędzie znacznie, znacznie więcej.
A co gorsza, człowiek sam siebie zaczyna widzieć coraz realniej w perspektywie ostatniej prostej.
PS. Swoją drogą zawsze doceniam te osoby, które nie szorują prosto przed siebie, tylko czasem się zatrzymają by pokusić się o refleksję nad życiem
3
@Comentateiro No jak stoję przed grobem kumpla i widzę ten rocznik 99 urodzenia, po czym przypominam sobie jak razem się bawiliśmy na imprezach to serce krwawi. Wiem niestety ze będzie przybywać, aczkolwiek w moim gronie bardzo ruszyła wielu smierć jednej osoby, o tyle ze całe grono narkomanów przestało brać. Od tamtej chwili wszyscy czyści.
1
@Janas11224, masz racje. Jak mi się zdarzy odwiedzić grób kogoś w moim wieku lub jeszcze młodszego to również ciężko mi w to wszystko uwierzyć
0
@Janas11224 Współczuję starty znajomych. Ja po 30, depresja i narkotyki nie zebrały żniwa wśród moich znajomych. Jeden kolega jedynie, kilka lat temu. Wyjechał do Holandii, ćpał i był "królem życia". Pobłądził, zaczął kraść i wpadł w długi. Okradł kogoś, kogo się nie okrada. Wrócił do kraju w urnie. Od tego czasu na szczęście nie byłem na pogrzebie rówieśników. Niedawno było pożegnanie koleżanki - ale 35 lat. Straszne chorobsko ja zniszczyło. Przeżyła straszne rzeczy przed śmiercią, mam nadzieję że jest coś po drugiej stronie i on może odpocząć.