- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1594 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1594 Culés
#Tiki-takaNajlepsza jedenastka października w LaLidze według portalu WhoScored: Ledesma (7,2) - Alejandro Balde (6,85), Edgar González (7,0), Yeray Álvarez (6,97), Alex Moreno (7,14) - Fede Valverde (7,43), Brais Mendez (7,36), Mikel Merino (7,16), Vinícius (7,47) - Griezmann (7,68), Lewandowski (7,64). [@WhoScored]
14
Lewy gorszy od Griezmanna… totalna porażka zarządu, ze Antoine odszedł za psie grosze, a przyszedł Lewy za grube miliony
1
Gdzie BENZEMA !?!?!?!
:D
Vini o klasę gorszy od Fede Valverde
6
@DaPidejpi griezmann nie odnajdywał się w stylu gry Barcelony. To że się odnalazł to zasługa zmiany drużyny
7
@lukaszmatusiewicz nie, po prostu Griezmann siedzi przy jednym stole z Messim, Neymarem, de Bruyne, Mbappe i Haalandem, a Lewy może im jedynie drinki przynosić
2
@DaPidejpi ty właśnie chlejesz denaturat i są tego efekty w postaci twoich komentarzy xd
1
@DaPidejpi Griezmann też przyszedł do nas za grube miliony, a Lewy również odejdzie za psie grosze ;)
4
Z tym Antuanem to wyszliśmy jak Zabłocki na mydle, ciekawe czy gdyby się nie dogadali to dalej grałbym wszystko od 65minuty
1
@karci0 Barca wyszła żałośnie na tym dealu, zwłaszcza, że we wszystkich meczach ligowych, w których grał Antuan od początku, to strzelał/asystował przy golach na wagę punktów a i często w meczach 30minutówkach był kluczowy. Przecież jeśli na tym etapie rozgrywek Atletico ma 3 punkty przewagi nad 7 miejscem, to co mogłoby być z nimi bez Griezmanna.
Jeśli rzeczywiście jest jak media podają, to no niemożliwe, że by pociągnęli długo bez Francuza. Już teraz biją się z wieloma drużynami o LM.
Oba teamy żałosne w tej akcji będąc szczerym tylko nie wiem, który bardziej.
0
Balde i Lewy nadzieją Barcy a gdzie Pedri, Gavi, Fati?
Nagrody o niczym nie świadczą a porównania do Iniesty, Xaviego są w tej chwili zdecydowanie na wyrost.