- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2242 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2242 Culés
0
Gdybyście musieli wybrać swoje Top 3 wśród filmów ? U mnie Gladiator , Władca Pierscienia ,Ojciec Chrzestny ..
0
@antymadridista100
Skazani na Shawshank, Zielona Mila iiii nie wiem co :)
0
@antymadridista100 Skazani na Shawshank, Braveheart, V for Vendetta
0
@antymadridista100
Gladiator
Forrest Gump
Ojciec Chrzestny
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 Podobnie widzę :D
1
@antymadridista100 nie da się wybrać top 3. No po prostu się nie da i lepiej tego nie robić. Zerknij sobie na Wichry Namiętności, Joe Blacka i Troję. Wszystko z Bradem Pittem.
0
@Ksavix Wiem i sie zgadzam , ale każdy ma coś takiego co zawsze utkwi w pamięci. Jakby był na bezludnej wyspie odtworzył by sobie te filmy w głowie tak sądzę.
0
@antymadridista100 A ja kontrowersyjnie Gwiezdne wojny zemsta sithów , Scarface ,Robocop
0
@antymadridista100
1 Drużyna Pierścienia
2 Dwie Wieże
3 Powrót Króla
Nie koniecznie w tej kolejności. Ale oglądałem te filmy chyba z 40 razy każdy i jeszcze mi się nie znudziło.
Najlepsza scena to moim zdaniem to szarża rohirimów jak Théoden wyjeżdża z Helmowego jaru.
0
@antymadridista100 Gladiator, Braveheart, Avatar.
Przy dwóch pierwszych płacze jak głupi.
0
@Kazragore Chodzi Ci o to jak krzyczy Śmierć motywując Ich do Walki ? Jeśli to .. to faktycznie jerzy sie włos na głowie zawsze
0
@Bisz Scarface tez mogloby być u mnie w topce .. ale chyba minimalnie lepszy Ojciec Chrzestny z względu na muzykę i fabułe ..
0
@antymadridista100 Nie. Chociaż tamto też fajne.
Chodzi o scenę przybycia Éomera.
-Theoden king stands alone.
-Not alone.
-Rohirrim!
-To the King!
W "Dwóch Wieżach"
Ty mówisz o tej scenie gdzie za chwile Théoden pada zaatakowany przez czarnoksiężnika z Angmaru. W "Powrocie Króla".