- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1228 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1228 Culés
14
https://x.com/monitoringbias/status/1589976029187244033
Poparciem, jak i wsparciem finansowym potężnych marek cieszą sie Demokraci w USA. Sami zerknijcie. Nic dziwnego, ze w przypadku Trumpa poszła decyzja o permie na TT w tamtym czasie.
9
@Ojciec5tkidzieci
To wygląda jakby demokracja była zagrożona
Komentarz usunięty
3
@Fenelon " Tolerowanie przez nich tylko i wyłącznie jedneog światopoglądu jest skandaliczne."
Lolololol. Ostatnio elon moscow zbanował jakąś laskę, bo sobie żarty z niego robiła. Niesamowite kompleksy i miał fiutek.
2
@Fenelon teraz dopiero będą piszczeć jak pomarańczowy wróci do gry politycznej xD
3
@Ojciec5tkidzieci decyzja o permie dla Trumpa poszła bo próbował on zorganizować zamach stanu (również wykorzystując w tym celu Twittera).
1
@udarpawarotam Kiedys odmówił sprzedaży Tesli jakiemuś blogerowi bo był dla niego niemiły XD Wolność słowa niegdy nie miała się lepiej XD
0
@Ostatnikrwawygang hahahaha
1
@Ostatnikrwawygang zapewne Musk sprawdza kto kupuje Tesle, co za brednie
3
@Abominacja zamach stanu xDDDD
A czy to nie Demokraci na Twitterze żądali absolutnie absurdalnego i wyssanego z tyłka Inpeachmentu dla Trumpa i to dwukrotnie, bo "nie podoba nam się jak rządzi"?
To uważasz za sprawiedliwe?
Samo to, że coś takiego próbowali zrobić świadczy o ich absurdalnym poczuciu, że tylko oni mają rację i demokracja jest ważna tylko jak oni i ich poglądy są na świeczniku.
Do nieprawidłowości podczas wyboru doszło, analogicznie jak w przypadku wyborów w bodaj 60', kiedy wygrywał Kennedy, który wygrał TYLKO dzięki zmarłym osobom.
Oczywiście Trump, w mojej opinii - przesadził, natomiast miał prawo sądzić i deklarować, że wybory zostały zmanipulowane.
0
@NaFazieHitman Dokładnie, nawet tutaj mi usunięto komentarz za to, że się cieszę z powodu walki z lewactwem :(
0
@Tomasson81 A jednak. Ludzie o małym penisie tak robią
https://www.google.com/amp/s/www.cnbc.com/amp/2016/02/03/elon-musk-personally-cancels-rude-customers-tesla-order.html