- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1640 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1640 Culés
5
Angole już w Katarze i znowu robią bydło ze swoimi bębnami. Jak inne kultury mają zaakceptować nas Europejczyków?
https://x.com/Piotrowicz17/status/1591467807832961024
6
@Danger204 czekam na czarnych Polaków z tamburynami
2
@Danger204 Z drugiej strony my mamy wuwuzele ;D
0
@Danger204 przecież to przebrani katarczycy:)
0
@Kinginiesta Katarczycy z krzyżem na fladze? Oszalałeś?
2
@Danger204 No dobra, ale co w tym złego? Jak były wuwuzele w RPA to wtedy też Ci to tak nie pasowało? Ja rozumiem robić burdy, niszczyć coś czy się lać na ulicy, ale coś takiego? To może nic nie mówmy i nie róbmy bo się biedne katarki zdenerwują? Niech ta wschodnia dzicz się dowie, że można się też fajnie bawić, bez zakrywania całego siebie (w przypadku kobiet).
1
@Danger204 jak się dobrze zapłaci to i na krucjatę pójdą
0
@konrad1661 Co złego? Ty pytasz co złego? W RPA wuwuzele były zapoczątkowane przez RPAńczyków, a Angole przywieźli do Kataru swoje bębny i grają na nich po ulicach obcego państwa, narzucając im swoją kulturę. Co więcej te bębny bardzo przypominają te sprzedawane niedawno przez niejaką Szamankę Tamarę która wiadomo że robiła na nich przekręty. Innymi słowy biedni mieszkańcy Kataru muszą słuchać dźwięków podrabianych bębnów (!). Już nie mówiąc o tym że może chcieliby spać a nie słuchać jakichś brytyjskich kawałków.
0
@Danger204 ojej, biedna katarska kultorowa dzicz nie będzie mogła spać. Straszne rzeczy. Ciekawe czy jak zniewalają kobiety czy też traktują pracowników (przy budowie stadionów) jak śmieci to wtedy im nic nie przeszkadza. W takich sytuacjach oby tych bębnów było jak najwięcej i niech się za przeproszeniem ze**a ta wschodnia dzicz. Chcieli mundialu? To mają
0
@konrad1661 już wolę zniewalanie kobiet i złe traktowanie pracowników niż handel nielegalnymi bębnami, zobacz co oni z nimi robią, tutaj sprzedali je Hiszpanom! Kto będzie następny? Polska? A może co gorsza Czechosłowacja?