- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
1
Dlatego lepiej zadeklarować od początku, że kibicuje się na mundialu Argentynie niż niczym husaria pisać o wielkim kibicowaniu Polsce z małą klauzulą, że przed każdym meczem będzie się ją rugało z góry na dół, no chyba że Polska będzie strzelała przypadkowe gole i jakimś cudem wyjdzie z grupy.
Kibicowanie i wspieranie nie polega na otwieraniu buzi i klaskaniu wyłącznie jak coś idzie, ale wspieraniu jak właśnie nie idzie. Chyba, że cieszymy i skandujemy dumnie "Polska, Polska!" jak jest dla nas korzystny wynik.
0
@okiemtypera_lucaxx95 dlatego kibicuje Argentynie i Hiszpanii.
0
@okiemtypera_lucaxx95 na Żurkowskiego kibicowanie i klaskanie nie podziała ;s
1
@Pedri16Future też darze sporą sympatią Argentynę i nie uważam, by było coś złego, że chętniej oglądam mecze z ich udziałem. Natomiast nie deklaruje się jako wielki fan/patriota Polski, bo... bo w sumie tak trzeba w mniemaniu co niektórych
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ja akurat Argentynie tylko dla Leo, a Hiszpania wiadomo czemu.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tylko,że tak patrząc przez pryzmat La Rambli to wielu jest takich, którzy rzekomo kibicują Barcy z taka samą klauzulą o jakiej wspomniałeś. Jak idzie to wielcy kibice - Pique? Legenda. Busquets? Opoka zespołu. Pedri? Geniusz. A jak nie idzie to sprzedać wszystkich,pogonić trenera,itd.
0
@maroon no i tak jest i o ile tacy zawodnicy jak Pique nie raz zasłużyli na ostrą krytykę, bo dosłownie zawalali mecze jak np. z Interem, tak pisanie o zwolnieniach Xaviego po każdym gorszym meczu to szczyt głupoty
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tylko co innego krytyka za błędy w jakimś meczu,a co innego przy takiej okazji wywlekanie wszelkich brudów,zarobków i ogólne opluwanie zawodnika. To nie dotyczy tylko Pique, ale każdego. Jak powinie się komuś noga to opluć,zgnoić,trzymać kciuki aby odszedł czy aby go zwolnili zamiast trzymać kciuki aby wrócił do formy i by klub znowu miał pożytek z zawodnika.