- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
2
U Dudy leży nowelizacja ustawy - znów dobierają się do kierowców.
Konfiskata samochodu za jazdę, gdy masz 1,5 promila lub 0,5 promila jeśli spowodujesz wypadek.
Jeśli prowadzisz nie swój samochód - musisz wpłacić równowartość jego ceny rynkowej.
Śmiech. Jeden będzie jechał samochodem za 500 koła, a inny za 5 koła. Zero dopracowania, po prostu szukają kasy wszędzie gdzie się da.
2
@TheNekro94 Od dzisiaj kupuje kilka samochodów za 500 zł do jazdy po pijaku.
16
@TheNekro94 Nie, po prostu masz jeździć trzeźwy.
1
@TheNekro94 Bedą jeździć samochodem za 500 zł XD
2
@Damian11 Chodzi o sprawiedliwość kary, to że mam jeździć trzeźwy to ja wiem.
1
@TheNekro94 Chore prawo.
0
@kynio302 Przeczytaj jeszcze raz.
1
@TheNekro94 Nie żal mi kierowców którzy mają 1,5 promila i wsiadają za kółku. Jednak obawiam się że ten sposób karania jest tylko pretekstem by znowelizować systemów mandatów, gdzie ich wysokość będzie zależeć od zarobków danej osoby.
1
@TheNekro94 Mega chory przepis. Sam nigdy po pijaku nie prowadzę i nie mam zamiaru nigdy tego zrobić.. Ale do cholery, komuś zabiorą golfa starego a komuś audi z salonu. Wtf xD
0
@TheNekro94 zabiorą i co? Można wykupić? Pójdzie na licytację? Na cele charytatywne? Czy co?
1
@TheNekro94 Ale to jest bardzo sprawiedliwe. Dla przeciętnego kierowcy Passata 3k mandatu to ogromne pieniądze, ale dla właściciela Porsche? On tyle wydaje na koks w weekend. W Skandynawii jest tak, że mandat dostajesz i jego wysokość jest obliczana zależnie od Twoich zarobków. Czy w Polsce by się to sprawdziło? Gdzie tam bo pod stołem nadal się płaci, nadal też się pompuje koszty działalności, więc to średni wyznacznik tego kto naprawdę ile zarabia. Natomiast wartość pojazdu to już co innego :) to zwykle dobry wyznacznik statusu finansowego.
2
@mrboom pewnie będą licytacje, które dziwnym zbiegiem okoliczności za tzw. psi ch*j będą wygrywać krewni posłów itp..
1
@Damian_06_84 no właśnie to miałem na myśli. Ech, szkoda bana, ale takie słowa się cisną na usta, że szok.
1
@mrboom z drugiej strony, pomijając fakt, co z tymi autami dalej będzie się działo.. każdy, kto wsiada za kółko mając 1,5 promila jest potencjalnym mordercą dla mnie i najzwyczajniej w świecie samochodu nie powinien mieć..