- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1335 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
32 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1335 Culés
10
Lionel Messi do tej pory rozegrał 19 spotkań na Mistrzostwach Świata. Oznacza to, że w Katarze na pewno stanie się argentyńskim piłkarzem z największą liczbą występów na Mundialu. Obecnie jest nim Maradona (21 spotkań). Trzy mecze Leo rozegra na pewno (chyba, że jakaś kontuzja. Odpukać.). Więc po fazie grupowej będzie miał 22 rozegrane mecze. Jeśli Argentyna doszłaby do finału, a Messi rozegrałby wszystkie spotkania w fazie pucharowej (czyli 4), to stałby się piłkarzem z największą liczbą występów na Mundialach :]
☎️ Najwięcej spotkań w historii Mistrzostw Świata:
◉ Lothar Matthäus ---> 25 spotkań (1982, 1986, 1990, 1994, 1998)
◉ Miroslav Klose ---> 24 spotkania (2002, 2006, 2010, 2014)
◉ Paolo Maldini ---> 23 spotkania (1990, 1994, 1998, 2002)
◉ Diego Maradona ---> 21 spotkań (1982, 1986, 1990, 1994)
◉ Uwe Seeler ---> 21 spotkań (1958, 1962, 1966, 1970)
◉ Władysław Żmuda ---> 21 spotkań (1974, 1978, 1982, 1986)
Messi ma oczywiście najwięcej występów spośród aktywnych piłkarzy, którzy zagrają na MŚ. Za nim znajduje się Cristiano Ronaldo (17), Thomas Müller (16), Fernando Muslera (16) i Manuel Neuer (16).
0
@Danny Gaucho na pewno? pewien polak rodak zrobi mu sanki i się skończy babki sranie
1
@Danny Gaucho albo w 3 meczu grupowym moglby dostac odpoczynek (chociaz malo prawdopodobne) plus Messi nie musialby dochodzic do finalu zeby byc liderem spotkan. W 1/2 moga odpasc i mecz o 3 miejsce i tez by pobil wynik. (Czyli efektywnie polfinal wystarcza)
0
@Danny Gaucho Myslalem, ze Cafu tez w czolowce.
1
@JimMorrisonFCB Cafu ma 20 :=]
0
@Transu96 Ten Polak, który nie jedzie z powodu kontuzji?
0
@Bobert_Kubicki ten drugi