- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1331 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1331 Culés
17
Obrzydliwa mafia, obrzydliwy mundial. Nieważne co sportowo się na nim wydarzy, dla mnie osobiście cała otoczka tego turnieju sprawia, że będzie on tym najgorszym.
5
@Firestone Niesamowite, że ludzie oburzają się brakiem piwa, a nie tym, że podczas budowy infrastruktury do mundialu zginęły tysiące ludzi.
13
@Firestone A zeby katar zakończył mudial z zerowym dorobkiem punktowym i jakimś solidnym upokorzeniem na boisku
@Hosh Przecież tym też się oburzają, cała ta otoczka wokół mundialu jest zwyczajnie obrzydliwa
1
@Firestone Większy komfort będą mieli ludzie co obejrzą mundial w TV niż Ci co tam pojechali XD Przynajmniej my będziemy się bawić w swoim gronie z piwkiem w dłoni, a nie wśród przekupionych ciapaków :v
5
@Hosh skopiuję komentarz z tamtego tweeta, który dobrze to oddaje. "Problemem jest zachowanie Kataru, który się zachowuje jakby go zmuszono do organizacji mistrzostw i ugoszczenia ludzi wielu kultur z całego świata". Nie chodzi o piwo samo w sobie, bo to nie ma większego znaczenia. Zwłaszcza w perspektywie, którą wymieniłeś wyżej. Cały kontekst tego pseudo mundialu jest fatalny, na każdej płaszczyźnie i ta sportowa nie będzie w stanie (przynajmniej w moim przypadku) zmienić postrzegania tego turnieju.
2
@Hosh Nie wrzucaj wszystkich do 1 wora. Przecież o tym też było głośno i dużo osób było wściekłych.
0
@Hosh Bo to daleko to się nie liczy. Wyobraź sobie, co by się działo przy takiej akcji w Europie. To wręcz niemożliwe.
1
@Hosh moim zdanie powinni isć na jakieś kompromisy
spoko u nich sie nie pije ale jak sie organizuje miedzynarodową impreze to jednak trzeba sie troche otworzyc na świat i pójść na pewne ustępstwa