- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1637 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1637 Culés
3
20 lipca 1969 roku Apollo 11 wylądował na księżycu. To jest moduł Apollo 11, powiększcie i użyjcie trochę wyobraźni XDDDD
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/49/LEM-OnTheMoon-Hires.jpg
1
@jedrek7000 Parę rurek, jakieś blachy i pazłotko. Xd
Piękny.
0
@barcadreed Ludzie to idioci później się dziwić że tylu uwierzyło w koronawirusa i poleciało się szczepić albo dalej głosują na pis gdzie Kaczyński jeździ po Polsce i się im śmieje w ryje :D Dokumenty najważniejszego wydarzenia w historii NASA zaginęły, plany tego niesamowitego statku ehh :D
4
@jedrek7000 jakie masz doświadczenie w dziedzinie kosmonautyki?
0
@Nieznajomy Widzę że trafił nam się taki przedstawiciel :D Małe a Ty?
1
@jedrek7000 w szczególności ci co zmarli, chyba dalej nie wierzą ze koronawirus był. Ich bliscy pewnie nadal siedzą i się zastanawiają był czy nie był, hmmmm.
2
@jedrek7000 ja do dzisiaj nie wierzę, że jakiś Colombo Amerykę odkrył kiedyś tam. Przecież to niemożliwe, tak mi się wydaje przynajmniej.
0
@tbas Nie ma sensu rozwijać tego tematu przeziębień.. Większość ludzi zmarło z braku dostępu do poradni lekarzy i lekarstw.
0
@jedrek7000 Ta, w szczegolnosci ci wszyscy pod respiratorami, przyszli do szpitala przeziębienie i na przeziębienie podłączali ich do respiratorów. Dodam ze jeszcze szczepień nie było, bo zaraz wymyślisz ze to przez te szczepienia umierali.
1
@jedrek7000 W jednym masz racje, ludzie to idioci.
0
@tbas Widziałeś co respirator robi z płucami? Szczególnie u starszych osób? Nie zaczynaj tego tematu pisałem o kosmosie..
0
@jedrek7000 Przecież to ty zacząłeś to po pierwsze, argumentów nie masz to nie gadajmy, o kosmosie , nie wiem ja sie nie znam, ty sie znasz, pewnie byles.
0
@jedrek7000 o kosmonautyce niestety niezbyt duże, choć prawdopodobnie większe od Ciebie. O lotnictwie już znacznie większe.
0
@Nieznajomy I uważasz że rurką aluminiową grubości członka owiniętą w złotko da się dolecieć na księżyc?
0
@jedrek7000 stary, ale Ty wiesz, że oni tym lądownikiem latali tylko z orbity księżyca na jego powierzchnię i spowrotem?