- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1159 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1159 Culés
4
Szkoda ze reprezentacje uginają się pod wpływem tych gróźb ze strony FIFA o przyznawaniu żółtych kartek za opaski kapitańskie z jakimiś hasłami.
Przecież to by poszło w cały świat jakby sędzia podbiegł w pierwszej minucie do Harryego Kane z żółtą kartką, bo ten miał napis o tolerancji czy czymś innym na swojej opasce.
To by był strzał w potylicę dla FIFA.
1
@BartqRKO Taa... a później może kosztowałoby ich to wynik w meczu
1
@Kgorecki2500 Są rzeczy ważne i ważniejsze.
1
@Kgorecki2500 Wiadomo. Tylko uginając się dajemy FIFIE przyzwolenie na odstawianie takich cyrków.
1
@Bobo25 Tutaj dla piłkarzy na pewno ważniejszy jest wynik ich drużyny.
0
@BartqRKO Trochę nie rozumiem sensu zakładania tych opasek. Oni w ten sposób chcą zmienić kulturę (chorą, ale kulturę) w tym kraju?
0
@Antimadridista_WR Zwykła forma gestu. Jeśli ci tego zabraniają to chyba mówimy o patologi, prawda? W innych rozgrywkach nikomu to nie przeszkadzało, ale w Katarze FIFA wymyśla nowe przepisy.
2
@BartqRKO szkoda ze za tęczowa odrazu czerwca nie ma
0
@mkord Każdy ma inne priorytety.
0
@BartqRKO Zgadza się, ale z drugiej strony to oni ustalają zasady więc trzeba się dostosować lub wcale nie brać udziału. I też nie rozumiem po co promować to lgbt. Jest to jest i tyle, a takie wojenki tylko pogarszają sprawę i tworzą więcej hejtu.
1
@BartqRKO Przede wszystkim bądźmy konsekwentni. Albo oddzielajmy politykę i religię od sportu całkowicie albo pozwalajmy na wszystko.
Skoro wymazują 100% Jesus u Neymara to i opaski LGBT itp. powinny być zabronione.
0
@Piorun Niby tak, ale dobrze wiesz jak to wygląda. Wspieranie Ukrainy już nikomu nie przeszkadzało, albo klękanie czy wchodzenie na murawę w koszulkach #NoToRacism. Ktoś chce to dalej kontynuować, to jednak za to będą kartki, bo jesteśmy w Katarze.