- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 696 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 696 Culés
#Tiki-takaMartín Braithwaite o swojej sytuacji w Barcelonie: Po wyleczeniu kontuzji myślałem, że zostanę, byłem przygotowany, ale zobaczyłem, że nie jestem potrzebny. To było dziwne, wiele się działo, było dużo polityki. Udowodniłem, że mogę być ważny, ale nie dostawałem szans. Wiedziałem, że klub chciał mnie sprzedać, ale nie ze względów piłkarskich. To część gry, tak czasem działa ten biznes. Próbowali to zrobić nie tylko ze mną, ale też z innymi. Nie traktuję tego jednak zbyt osobiście, to już przeszłość. Dembélé? Ma tak wielki talent, że to aż niewiarygodne. Byłbym skonfundowany, gdybym był obunożny jak on. [The Guardian]
14
On na prawdę myśli że jest jakimś wybornym graczem
4
"Udowodniłem, że mogę być ważny, ale nie dostawałem szans. Wiedziałem, że klub chciał mnie sprzedać, ale nie ze względów piłkarskich". Ten typ serio myśli, że jest jakimś niewiadomo kim. A prawda jest taka, że gdyby nie nieudacznik Bartomeu to nigdy by tu nie trafił. Przeciętny piłkarz, z ogromnym ego.
2
Klub chciał go sprzedać przede wszystkim ze względów piłkarskich, Espanyol, Levante itp. To są drużyny na jego poziom gry.
0
Nie ze względów piłkarskich? W jakim świecie ten człowiek żyje
0
Ależ on ma mental. Chcieli się go pozbyć nie ze względów piłkarskich?! On widział jakiś swój mecz?! Przecież on ma 3 bramki w Espanyolu.... Co za gość....
0
Chlop odklejony jak puig
0
Ciekawe w którym momencie udowodnił że może być ważny?
0
@pt9 Pełen profesjonalizm,ale ...!
0
@Firestone Wiadomo było,że to nie te "kalosze" ,gratulować trzeba profesjonalnego podejścia!!!Szkoda,że Auba nie został!!!