- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 832 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 832 Culés
4
Porównając Michniewicza z trenerem Arabii można śmiało grać X2 dzisiaj kurs 2.0. Gość co ich zmotywował w przerwie z Argentyna- coś pięknego, idealnego. Mega fajnie się to oglądało tymbardziej że przyniosło efekty.
8
@Bruttal Michniewicz w tym czasie do naszych przy 0:1 dla Arabii - spokojnie panowie, trzymajmy się założeń taktycznych, Wojtek świetny mecz, bardzo dobre lagi na Lewego, reszta bierzcie z niego przykład, więcej lag i na spokojnie, nie nerwowo, pamiętajcie, my nie mamy takich umiejętności aby grać z nimi przez środek pola podaniami.
1
@Bruttal no fajnie, ale podejrzanie tylko 10 minut, bo potem murarka jak nasi.
0
@Rewolucja123 z tym że oni przy dobrym wyniku 2:1 zaczęli murować. My sztywniutko od 0:0 w 1 minucie xD
1
@Bruttal No tak. Z resztą Arg też nie wyszła na drugą. Jak po drugim golu się ogarnęli, to Araby musiały wybijać przez ten pressing Arg.
3
@Rewolucja123 Tylko, że w przeciwieństwie do naszych, grali z faworytem do złota i jedna z najlepszych technicznie drużyn na tym turnieju, a nie cienkim Meksykiem. Oczekiwałes, że chłopaki z ligi arabskiej będą 45 minut tłamsić Argentyne? Strzelili 2 bramki i przeszli do skutecznej obrony.
Jednak zgodzę się, że wydźwięk po tym meczu jest błędny. Narracja jest taka, jakby Argentyna strzalu na bramkę nie oddała. Drużyna Messiego była lepsza w tym meczu. Arabowie wykorzystali swoje szanse. Tyle, albo aż tyle.
0
@Ptasior Nic nie oczekiwałem, ale to wychwalanie Arabii za dobre 10 minit jest zabawne po prostu. Pisze się o dobrym meczu, a tam było dobre, ale 10min drugiej połowy.