- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1600 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1600 Culés
10
Taki sam karny dla Polski i na La Bambie "Brawo sędzia zasłużony karny!" "Sędzia? TOP" a przypominam za jakie guwienko Polska dostała karnego z Meksykiem.
3
@Emhyr nie, po prostu karny był bardzo miękki
A Lewy dostał za to że dwóch zawodników uniemożliwiało mu dojście do piłki, i do tego jeden podciął go nogą
2
@MesQueUnClub96 Z Meksykiem miałeś bardziej miękkiego niż ten
2
@Emhyr nie potrafię sobie przypomnieć takiego samego karnego dla reprezentacji. Bądźmy poważni to był tak miękki kontakt i gdyby taki karny był dla Polski to wielu ludzi traktowałoby to jako prezent
1
@ElKamil No tak bo z Meksykiem to claro penalty
1
@Emhyr chłopie nawet bym się z tobą zgodził, problem w tym, że arab zaczął swoją scenę aktorską jeszcze przed kontaktem z jego nogą.....perfidna symulka araba, tyle w temacie.
1
@Emhyr tak z Meksykiem był oczywisty. Może pora kolego wybrać się do okulisty ?
0
@Emhyr To taki karny 50 na 50.
Zagwizdałby czy nie, to z każdej decyzji się wybroni i dlatego po takich karnych do arbitra nic nie mam.
0
@Ksavix No widzisz i to jest typowe kibicowskie podejście. Przeciwko twoim coś i od razu nieeee skandal sędzia przekupiony ale jak już twoim dadzą to oczywisty karny tak miało być XD
0
@Emhyr nie porównujmy karnego z Meksykiem do tego co widzieliśmy dzisiaj. Jakby mieli gwizdać takie faule jak dziś w polu karnym to w jednym meczu można ze 3,4 jedenastki odgwizdać, widać było że Bielik ucieka z nogą i robi wszystko aby chłopa nie dotknąć, ten kontakt nie mógł sprawić upadku piłkarza tym bardziej że "faulowany" tuż przed kontaktem rozpoczął swój spektakl