- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 962 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 962 Culés
9
Wielkie brawa dla Arabów. To jak grali przeciwko Argentynie i dzisiaj to czapki z głów. Bardzo przyjemnie się ogląda tych gości. Nie trzeba bezmyslnie wybijać piłkę do przodu na uwolnienie tylko spokojnie pograć piłką. Mieli dzisiaj mnóstwo sytuacji i mogli z Nami ugrać bardzo dobry wynik. Wielkie brawa.
4
@fart jak można bić brawo za te żałosne symulki
2
@fart Mogli też dostać w cymbał wyżej....
4
@fart Za to jak sie kładli i lekcewazyli Polske 0 szacunku
1
@fart Że jak? Masz na myśli to głupie padanie na ziemie, czy próbę gry wysokim pressingiem i pułapką ofsajdową, która dzisiaj nie wyszła im? Sytuacje mieli, bo my nie graliśmy piłką, tylko oddaliśmy i czekaliśmy, aż popełnią błąd, a do tego sami zostawiali im miejsca do stworzenia tych sytuacji, asekuracja Polaków wyglądała fatalnie i tylko to tworzyło im sytuację, a że nie wykorzystali tego, to świadczy tylko o ich jakości. Z Argentyną natomiast nie grali nic poza 10 minutami drugiej połowy, gdy Arg nie wyszła na nią, bo potem, to dalej upadali od każdego kontaktu, a do tego nie byli w stanie stworzyć sytuacji, bo Arg kasowała wszystko.
0
@JordiAlbion Ważne, że Polacy grają uczciwie. Co chwlie wybijanki po trybunach.
3
@fart różnica tkwi tak naprawdę w skuteczności bo przeciw Argentynie wykorzystali wszystko co mieli a przeciw nam nic im nie chciało wpaść :P
0
@Explode Otóż to a i dzisiaj tych sytuacji mieli sporo tylko nie wpadło ;)
0
@Explode No, czyli 2/3 strzały. Dodam tylko, że ja zrozumiałbym, jeżeli Araby by stworzyły więcej tych sytuacji z Argentyną, ale oni po prostu byli słabsi, wygrali tylko dlatego, że Argentyna ich zlekceważyła na 10 minut.
0
@fart wybijanki to nie próba oszustwa
0
@JordiAlbion Tylko gra na czas czyli uczciwe granie prawda? Polska zawsze gra uczciwie nigdy się nie kładzie i gra fair.