- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 729 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 729 Culés
0
Którzy piłkarze was rozczarowali i zaskoczyli słabą/bardzo słabą formą na tym Mundialu? Ja swoją listę mam ale nie będę sugerował ciekaw jestem czy myślicie podobnie.
2
@Emhyr De Bruyne na minus bardzo. Zieliński też zawodzi, ale tu problem jest bardziej złożony niż postawa samego zawodnika. No i Darwin Nunez oczywiście.
2
@Emhyr Lewy, Cash, Bruyne
2
@Emhyr + Tyler Adams, Wojciech Szczęsny, Alex Sandro, Andreas Noppert;
- Kevin De Bruyne, Rodrigo De Paul, Darwin Nunez, Dania;
Po nich wszystkich nie spodziewałem się formy jaką prezentują
1
@Emhyr de Bruyne, Cash, di Maria, Valverde.
1
@Emhyr Di Maria po części, Lautaro, Mount, Darwin, tak na pierwszą myśl i pewnie znalazłbym jeszcze kilku.
1
@Antimadridista_WR Spodziewałeś się po De Paulu dobrej formy? On od dłuższego czasu gra tragicznie. Resztę co wymieniłeś to mam na swojej liście.
0
@LambiPL @Klaudiaa8 Zgoda poza Cashem. Jakoś nie zaskakuje mnie tym jak gra. W ogóle wydaje mi się że Cash w reprze jakoś się nie odnajduje i czuje się niekomfortowo.
1
@Emhyr Spodziewałem się, że Rodrigo będzie mega zmotywowany i pokaże się z najlepszej strony. W końcu to reprezentacja, a nie Atletico. Niestety się myliłem. Co do reszty to fajnie, że ktoś ma takie same nazwiska to wiem, że nie gadam głupot (albo gadamy obaj XD)
1
@Antimadridista_WR Raczej nie gadamy głupot. Każdy widzi co gra KdB czy Nunez
0
@Emhyr po piłkarzach nie spodziewałem nic po pierwszym meczu z meksykiem, awans do 18 brał bym w ciemno . Zawiódł mnie użytkownik Emhyr który okazał się antypolakiem . xd
0
@wasacz A ty dalej o tym weź zmień płytę i się pogódź że ktoś może kibicować innym drużynom niż tym patałachom dzięki.
0
@Emhyr po tych wszystkich ochach i achach spodziewałam się że się lepiej zaprezentuje, do tego mam wrażenie że gra bojaźliwie i dostosował się do naszego stylu gry, czyli wybijanie na pałę byle z dala od bramki.