- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1530 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1530 Culés
0
Swoją drogą @VamosRakieta pięknie wypunktował Macieja Iwańskiego, za którym delikatnie mówiąc nie przepadam. Gość ucieszył się z bramki Arabii Saudyjskiej jakby ten gol nam coś dawał... Dawał tylko tyle, że nie liczymy kartek, które i tak były korzystne dla Polaków. Meksyk strzela na 3-1 i nas nie ma na mundialu. Tymczasem Maciej ''Maszyna'' Iwański
''Jest gol dla Arabii Saudyjskiej! To powoduje, że Meksyk teraz potrzebuje 2-óch goli do awansu'' Mi się wydaje, że przy wyniku 3-1 dla Meksyku mają 3-3 i wywalają nas z MŚ bo mają więcej bramek strzelonych, ale może ktoś mnie poprawi i ja się nie znam. Sam ucieszyłem się z bramki dla Arabów w tych emocjach. Okazuje się tak na chłodno, że ona była bez znaczenia xD
0
@AmigoBlancos Ja też się ucieszyłem xD. Kto tak komplikuje te bilanse? Bilans to Bilans. Nie ważne ile strzelone/stracone.
1
@AmigoBlancos Nie ma to jak napisać post dokładnie o tym samym co napisał @VamosRakieta i jeszcze go pod tym oznaczać. Toć mogłeś w dyskusji ładnie skomentować.
0
@AmigoBlancos Teraz już się chyba nie liczy ile masz bramek strzelonych. Musisz mieć po prostu lepszy bilans bramkowy niż przeciwnik. A przy 3-3 i 2-2 bilans jest ten sam i wynosi 0. No chyba, że ja też źle mowie
0
@AmigoBlancos No i 90% w to uwierzyło bo można było spotkać sporo wpisów że flaszka dla Arabii itp xD
0
@Zoker
Nie ma to jak przywalać się do każdego mojego komentarza xD
0
@AmigoBlancos dalej przepisuj posty kolegów w poszukiwaniu zielonych ;)
0
@Zoker
To Ty dowalsz się do mnie w poszukiwaniu ✅ Bawi mnie to nie powiem, że nie xD
0
@AmigoBlancos To powiedz mi jaki był cel Twojego wpisu? Kolega Rakieta dodaje post, a Ty dosłownie 5 minut później piszesz o tym samym xD Jeszcze go oznaczasz dla zwiększenia zasięgów. Po co drugi raz pisałeś to samo? Nie mogłeś skomentować tego w tamtej dyskusji? Nie, bo pewnie bałeś się, że nikt nie zobaczy Twojego komentarza. Gdyby dowalał się do Ciebie dla zielonych to teraz założyłbym nowy wątek, tak żeby każdy widział mój post. Ale nie bawię się w Ciebie, bo Ty robisz tak często.