- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1797 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1797 Culés
1
Nie chce snuć jakiś czarnych wizji bo oczywiście nie wiem co będzie, ale wydaje mi się że, ani Pedri, ani Gavi nigdy nie osiagną poziomu swoich poprzedników, czyli Xaviego i Iniesty. Obym się mylił, ale tak jakoś mi się wydaje.
12
@Kszysiek7 Xavi i Iniesta to poziom wręcz legendarny, nie jest łatwo takowy osiągnąć.
0
@Kszysiek7 Można się rozejść
6
@Kszysiek7 Nie prędko ktoś się do nich zbliży to na pewno. Ale Pedri już jest świetnym zawodnikiem i jak nic go nie przyhamuje to również będzie tworzył swoją legendę. Możliwe, że nie na takim poziomie jak Xavi, ale ma szanse stać się jednym z najlepszych w historii Hiszpanii. Co do Gaviego mam już większe obawy...
5
@Kszysiek7 Xavi i Iniesta nie rozdawali kart w piłce w wieku 19 czy 21 lat. Gavi i Pedri jeszcze nie mieli topowego trenera, więc poczekaj z ferowaniem wyroków
0
@Kszysiek7 tak jak piszesz Gavi to cwaniaczek który biega z 9, to to napastnik hahaa że z 9 biega ładne żarty w tej kadrze Hiszpanii
0
@Kszysiek7 Jak osiągną poziom Deco czy Fabregasa to będzie już bardzo dobrze. Tak samo jak Fati by osiągnął poziom Pedro a robimy z niego niewiadomo jaką gwiazdę
1
@Kszysiek7 Zobacz gdzie Iniesta i Xavi byli w ich wieku. Problem jest taki, że presja na tych dzieciaków jest za duża.
0
@Kszysiek7 "jakiś" xDD Ty nawet pisać poprawnie nie potrafisz.
Jakichś czarnych wizji
0
@AlvaroHanso Ty nawet trutniu, czytać nie potrafisz. Zrobiłem 1 błąd w 35 wyrazach. Także pisać potrafię w 99% poprawnie :) Nie wiem ile Ty masz lat, ale pewnie maks z 25 skoro na takie pierdoły chce Ci się zwracać uwagę. Niektórzy uczą w szkole polskiego i zarabiają 2500 PLN, a niektórzy są zajebistymi inżynierami, programistami, analitykami, zdarza im się zrobić błąd, bo mają smykałkę do liczb i zarabiają 10 tys PLN i więcej. Niektorzy lache kladą na to wszystko i sa dobrymi elekteykami, czy budowlancami i smażą jaja na wspach co pól roku, bo ich stać. Nie mówię, żeby pisać z błędami, że to dobrze! Ale po co takie coś wypominać? Jak już zwracasz uwagę, to kultura nakazuje zrobić to grzecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szparagu. Nie każdy może być takim pologlotą jak Ty. Współczuję Ci... Następnym razem odnoś się do tematu, a nie pierdołami się zajmujesz trutniu.
0
@AlvaroHanso sorry, poniosło mnie trochę, ale Ty pierwszy mnie obraziłeś.