- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1168 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1168 Culés
13
Gramy z intensywnością i dynamiką marszu pogrzebowego, nie wycjodzimy z grupy 2 sezon z rzędu dostając po drodze oklep bo nas zjadają drużyny, które grają szybciej i bardziej intensywnie od nas co robimy żeby poprawić dynamike gry? Zostawiamy Busiego żeby grać ten sam skansen na stojaka.
Komentarz usunięty
2
@Lionel_Messi10 Sam nie wiem co mam o tym myśleć. Gadanie o wyciaganiu wnioskow co roku żeby ich nie wyciągać ale no trudno.
0
@Coutinho007 Ale to zależymy od 1 zawodnika, czy też 10 pozostałych?
0
@Coutinho007 Busi odejdzie.
2
@Coutinho007 każdy grubszy wpierdziel na arenie europejskiej ma twarz Busquetsa. Nie da się wytłumaczyć inaczej niż kolesiostwem uwielbienia dla tego piłkarza. Na zasługach to my nie zajedziemy daleko. Mamy gotowe alternatywy jak FDJ, czy nawet któraś z rewelek mistrzostw typu Enzo. Ale nie, dalej czcijmy Busiego i patrzmy jak odjeżdża mu poważna piłka.
2
@Coutinho007 Marsz pogrzebowy w porównaniu z tym gównem co zazwyczaj gramy to brzmi jak Explosion xD
0
@Coutinho007 Czuje ze Busi odejdzie, nie zostanie w Barcy ze względu na presję jaka go otacza, teraz jeszcze mu się oberwało za odpadnięcie Hiszpanii, pójdzie do MLS jak nic.
3
@Rewolucja123 Ten 1 ma ogromny wpływ na tempo akcji i tego jak wygląda nasza gra. (a raczej nie wygląda).
0
@Rewolucja123 On w środku jest mózgiem i to od niego zależy w dużej mierze dynamika akcji.
1
@agaFCB Racja ale tempo gry u nas jest żółwie, zobaczmy na taki Bayern np czy LFC. Barca gra 3 razy wolniej i w dodatku na stojaka wymienia 10000 podań po obwodzie.