- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1595 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1595 Culés
3
W czasach technikum miałem w klasie takiego kolegę Madridistę. Jako osoba był w porządku, natomiast jako kibic był strasznie irytujący. Taki wyszczekany, nadmiernie emocjonujący się każdą porażką Barçy. Po każdej wpadce odpalał się i emocjonował, kierując do mnie i innych barcelonistów ciągłe docinki i uwagi.
Do dziś pamiętam jego chorą wręcz reakcję jak wszedł do klasy dzień po meczu z PSG przegranym 0-4 w 2017. Wtedy przeszedł sam siebie, spóźnił się trochę i wchodząc do klasy był szaleńczo radosny i z wściekłością wykrzykiwał jakieś teksty dotyczące tej porażki, aż się nauczycielka spojrzała na niego.
Za to po rewanżu już reakcja była zupełnie inna, był zawiedziony i tylko coś tam mamrotał.
Ale i tak najlepsza reakcja była po późniejszym Klasyku z golem Messiego w ostatniej minucie.
Pamiętam doskonale ten dzień. Wtedy to ja się trochę spóźniłem, wszedłem do klasy i on tam siedział i przywitała mnie całkowita cisza z jego strony. To była taka piękna chwila. Nic nie mówił, a jednocześnie mówił tak wiele. Ta piękna cisza...
Po co o tym piszę? Przypomina mi to sytuacje z ostatnich tygodni tutaj. Nie zauważyliście że pewne osoby z biegiem czasu jakoś tak się uciszyły? Strasznie tu cicho się zrobiło. Nikt nie szczeka, nikt nie gęga, nikt nie stęka. Ciekawe dlaczego...
Życzę sobie i wam, aby ta cisza trwała i trwała.
8
@Nano22 Też bym chciał coś napisać na ten temat, niestety nie chodziłem do szkoły specjalnej.
0
@Nano22 A po wygranej Francji w niedziela wpada masq: "Uwaga frajerzy mam ważny komunikat" :D