- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1168 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1168 Culés
0
Deschamps na pytanie odnośnie dzisiejszej postawy Szymona Marciniaka : ,,Wolałbym, żebyś mi nie zadawał takiego pytania. Będę uważał na to, co mówię. Sędzia był taki, jaki był, mógł być gorszy, mógł być lepszy. Niektóre decyzje były dyskusyjne, to się zdarza we wszystkich meczach. Przed finałem pozwoliłem sobie powiedzieć, że Argentyna nie była nieszczęśliwa, gdy ogłoszono nazwisko sędziego, po meczu nie powiem czegoś przeciwnego. Nie chcę odbierać im zasług. Po spotkaniu rozmawiałem z arbitrem, ale nie będę wchodził w szczegóły. Gratulacje dla reprezentacji Argentyny '' ( Meczyki)
1
@Cule1234 Deschamps niech patrzy na siebie, decyzja o zostawieniu Karima była gwoździem do trumny dla Francji.
0
@LewoSkrzydlowy11 taaaa gość przecież kontuzje miał do tego przez niego są konflikty w kadrze
0
@maniak33333 tak jasne, słuchaj dalej manipulacji rodem z TVPis ;)
0
@El Madridista. Jakiś dziwnie zrezygnował z kadry a mogły Jeszce na euro jechać. Chyba coś tam jednak jest ;)
0
@maniak33333 jest kosa z Deschampsem na 99%, ale dlaczego od razu z winy Benzemy? Deschampsa zabolało, że Karim nie podziękował mu na gali ZP, a ze go nie lubi bo i nie ma za co (wypowiedzi Benzemy sprzed lat pewnie też pamięta, bo wspominał o tym) to postanowił zabrać mu kolejny Mundial.
DD powiedział Karimowi, żeby jechał do domu, bo chce go zastąpić kims w 100% sprawnym, po czym nie wziął nikogo na zastępstwo. Benzema już pod koniec listopada był w pełni sprawny i gotowy do gry, czyli po 9 dniach od momentu doznania urazu a nie 3 tygodniach jak podali lekarze rep. Francji.