- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1335 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
32 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1335 Culés
0
Ma ktoś jakieś zestawienie ilu graczy Argentyny gra w topowych klubach piłkarskich? Aż muszę zweryfikować czy to takie średniaki.
0
@Mads Messi, Di Maria, Lautaro, Romero, Molina, De Paul, Paredes
Zapomniałem o Martinezie i Alvarezie.
0
@Mads ja bym powiedział że 9. Zależy jakie kluby zaliczysz do topu.
https://www.transfermarkt.pl/argentinien/startseite/verein/3437
0
@Mads, też średnio rozumiem dlaczego ich ludzie oceniają jako średniaków. Może to nie jest top skład, ale większość zawodników to bardzo dobrzy piłkarze występujący w najlepszych klubach. W ataku zawodnicy PSG, Juve, City. Jak zejdziemy linie niżej to mamy Atletico, Brighton(znając życie niedługo transfer do lepszego klubu), Benfice(rownież niedługo będzie lepszy klub), a na obronie Atletico, Tottenham, Benfica i Lyon. Bramkarz z Aston Villi. Nie są to chyba średnie kluby
1
@FCB_dimiC Villa, Lyon czy jakieś Brighton go są mega średnie kluby.
0
@LewoSkrzydlowy11, masz trzech zawodników z 11, pomocnik z Brighton raczej szybko zmieni klub, zostanie dwóch. Nie mają najlepszej kadry, ale to są zawodnicy z którymi trzeba się liczyć
1
@Mads Kadrowo odstają od zdziesiątkowanej Francji, ale to nic. Ja bym nie patrzył na kluby. Chłopaki od miesięcy pokazują, że nie grają nazwiska tylko kolektyw, atmosfera, wola walki. Idą za sobą w ogień i to procentuje. Do tej mieszanki dodajesz Leo i masz sukces:)