- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1521 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1521 Culés
0
Jeżeli Leo serio chce zostać w psg, to jego sprawa. O ile byłem w stanie zrozumieć, że chciał wywalić na wszystko kopyto i szykować się na mundial, to przedłużenia kontraktu nie zrozumiem. Liga ogórkowa, wyzwań brak, po co tam siedzieć? Chłop mógłby namieszać w lepszych ligach, to będzie zaliczał hajs na koncie i gnił w Paryżu. Nie wiem czy bym go znowu chciał w Barcelonie i znowu podkreślę, że jego kariera to jego sprawa i trzeba to uszanować, ale jest to mało ambitne posunięcie. W ich sukcesy w LM nie uwierzę. Tak czy siak powodzenia. Czuję się tylko rozczarowany jak mój idol kopie piłkę w takim śmiesznym, zakompleksionym klubiku.
3
@Kozinho. A wrócić do Barcelony i grać o Ligę Europejską byłoby bardziej ambitne? ????
6
@Kozinho. Mało ambitne? Czytasz co piszesz? PSG gra w LM, Barcelona w LE. Które rozgrywki są lepsze? W ostatnich latach to Paryz jest lepsza drużyna od nas. Idąc do nas Messi zrobiłby krok w tył. Nie oszukujmy się. Zresztą sposób w jaki Laporta go pożegnał nie był stosowny
0
@MarshallLAW @Deathwing112 produkowałem się i mi nie zapisało odp :ooo
Nigdzie nie pisałem, że oczekuję jego powrotu do Barcelony. Większe wyzwania i większe granie miałby w Anglii, we Włoszech, w Niemczech i nawet w MLS miałby większe wyzwanie. Psg w żaden sposób nie gwarantuje LM. Jedyna ich szansa to fart i nic więcej. Kiedyś żyliśmy potęgą MSN, tylko zapominamy, że piłki im dogrywali Iniesta, Xavi, @VamosRakieta i Busi. Takie coś już nie powróci. Neymar znudził się graniem w piłkę i sam tego nie kryje, a Mbappe ma humorki. Trafi się silny i zgrany zespół i psg nie ma.
Nawet jakby miał wrócić do Nas, to sama liga stanowi większe wyzwanie niż L1.
1
Po MLS przestalem czytac