- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1523 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1523 Culés
3
Mozna powiedziec zapewne ze MS i Messi zabiora Benzemie nagrode Fifa the Best.
Z drugiej strony dobrze dla niego ze France Football zdecydowalo ze ZP bedzie przyznawana przed rozegraniem MŚ.
0
@mekston Póki co Benzema forma nie rozpieszcza,więc dobrze,iż THE BEST trafi do Lionela.
1
@mekston Ja się cieszę, że France Football poszło po rozum do głowy i przyznaje od niedawna nagrodę za sezon a nie rok kalendarzowy. Potem są takie kwiatki jak u nas w Polsce gdy Polacy się pultają, że Messi wygrał z Lewym mimo tego, że Messi po zmianie klubu praktycznie nie grał. W pamięci kibiców i jury często zostawał ten okres tuż przed głosowaniem, a przecież najważniejsza faza to wiosna i decydujące rozstrzygnięcia w pucharach.
0
@Kubsoleon to zdecydowanie dobra opcja ze w pilce nalezy przyznawac nagrody za sezon a nie rok.
Oczywiscie pewnie FF pomoglo wlasnie wziecie pod uwage MS i to ze nie chca przeciagac tego na dalszy termin i wlasnie pewnie sytuacje z przeszlosci jak rok 2010 czy 2013 gdzie po sezonie ZP wpadlaby odpowiednio do Sneidera i Riberyego. De facto i tak wpadlyby gdyby glosowali dziennikarze tylko.
0
@mekston 2010 to przecież mundial by się zaliczał do sezonu tak czy inaczej bo był tuż po jego zakończeniu. Z kolei 2013 to właśnie świetna jesień Ronaldo dała mu tą nagrodę.
0
@Kubsoleon 2010 mundial sie zaliczal ALE zobacz jak zniknal Sneider na jesieni. Messi tez brylowal wtedy - zaczal od hat tricka w SPH a potem dalej smigal jak to Leo a Sneider po swietnej wiosnie - potrojnej koronie, 5 golach na mundialu (jako pomocnik!) i wicemistrzostwie swiata zniknal. (Czyli ocena obejmowalaby tylko czas do mundialu a nie poza nim)
Zreszta jak wspomnialem w obu przypadkach tj gdyby glosowali tylko dziennikarze to ZP trafilyby odpowiednio do Sneidera i Riberyego.
W 2013 to w sierpniu to nawet Leo byl faworytem jeszcze (uwzgledniajac polaczone nagrody) ale wlasnie Cr swietna jesien a Leo kontuzje i on zgarnal.
0
@mekston Nigdy nie miałem problemu z tym, że Messi czy Ronaldo zdobywali złote piłki w 2010 czy 2013 bo sorry ale to nagroda dla najlepszego zawodnika a nie zawodnika, który grał w najbardziej zwycięskiej drużynie. Messi i Ronaldo byli lepsi od Sneijdera czy Ribery’ego. Chociaż mi osobiście Ribery imponował swoją grą za Heynckesa.
0
@Kubsoleon ja mowie jak wygladaly glosowania. Zmiana zasad akurat zrobila im po tej 1 ZP wiecej. Natomiast zrobiliby pewnie nagrode Fify w obu przypadkach.
W obu przypadkach tez moze nawet bez zmiany zasad przeciagniecie glosowania po uwzglednieniu gry na jesieni dalo im korzysc ze nagroda jest za rok a nie sezon.