- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1288 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
176
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1288 Culés
1
Ogólnie trochę mnie śmieszy jechanie po Fatim na tej stronie, że słaby, że bez formy, a spójrzmy na takiego Vinicjusza Żuniora i jego padake która trwała 2, 3 lata po 90 minut zanim wskoczył na najwyższy poziom. Chcecie forme u Fatiego to dajcie mu grać
3
@Faro Co ma Vinicius do Fatiego? Ludzie piszą że jest bez formy tak jak pisali o Viniciusie. Możemy czekać i się nie doczekać, albo się doczekać, nikt tego nie wie. W każdym razie na chwilę obecną prawdą jest ze Fati nie ma formy i może skończyć jak Vinicius, albo jak Bojan.
1
@Faro A mnie śmieszy porównywanie piłkarzy do siebie. Ansu jest po jednej z najgorszych kontuzji jakie można dostać. W niczym nie przypomina zawodnika sprzed kontuzji. Brakuje mu dryblingu, zwinności i przede wszystkim szybkości. Na ten moment nic nje wskazuje na poprawę. W przypadku Viniciusa to głównie brakowało elementów jak wykończenie czy podejmowanie dobrych decyzji. Jednak motorycznie Brazylijczyk zawsze wyglądał dobrze i miał cechy, które wskazywały, że ma ogromny duży potencjał.
0
@LambiPL No właśnie to, że jak chcesz mieć piłkarza to musisz go sobie rozwinąć, a ludzie zapominaja ile on ma lat
@hayek nie zgodzie sie z ta szybkoscia, gdzie ty widziałeś jego szybkosc jak 99% akcji to autobus w polu karnym. Wyswichtany frazes a konkretow brak.
Ansu dochodzi do wielu sytuacji tylko wykonczenia brak
1
@Faro No jakoś Dembele potrafi wykorzystać swoją szybkość na te autobusy xD Szybkość to tez przyspieszenie na kilku metrach, obecnie to on się porusza jak worek z węglem. Jak wyjdzie z nim to super, a jak nie to wyjazd. Nie róbmy z niego jakieś legendy, która musimy na sile trzymać xD
0
@Faro Ludzie też zapominają że po ciężkich kontuzjach i kontuzjach co chwilę niektórzy piłkarze nigdy nie wracali do swojej formy. Nie mówię żeby chlopaka gnoić, ale Vini a Fati to inny przypadek. Może mieć blokadę nawet psychiczną w obawie o kontuzje itd. Zobaczymy jak będzie dalej wyglądał, bo na chwile obecną nie prezentuje się lepiej niż Ferran, a to komplementem nie jest. Ja trzymam kciuki za niego, bo świetnie się zapowiadał, czekali z powrotem po kontuzjach i oby to była kwestia czasu tylko